قیمت ملک لحظه ای شد/ کمیاب شدن فروشنده مسکن +جدول

قیمت ملک لحظه ای شد/ کمیاب شدن فروشنده مسکن +جدول
کدخبر : 576196

به گفته یکی از مشاوران، هم‌اکنون قیمت خانه‌های نوساز و قدیمی با یکدیگر برابری می‌کند و ناظری بر این مساله وجود ندارد.

پاسخ مشاوران املاک درباره وضعیت بازار مسکن در روزهای پایانی سال این چند جمله کوتاه است :«قیمت ملک لحظه‌ای است؛ خریدار هست، اما فروشنده نیست.»

مالکان مسکن از فروش منصرف شدند

وضعیت معاملات مسکن حتی در پر معامله‌ترین نقاط تهران از جمله منطقه 10 و محله جیحون، در وضعیت رکود قرار گرفته است.

به گفته مشاوران ملک، مالکان خانه‌های نوساز در این محله ها از فروش مسکن منصرف شده‌اند و در انتظار سال جدید هستند که با افزایش قیمت بیشتری بتوانند ملک خود را بفروشند.

به گفته یکی از مشاوران، هم‌اکنون قیمت خانه‌های نوساز و قدیمی با یکدیگر برابری می‌کند و ناظری بر این مساله وجود ندارد. آنچه که فعلا در بازار مسکن برای فروش وجود دارد فایل خانه‌های قدیم ساز و یا کم‌طرفدار است که با قیمت نوساز پیشنهاد شده‌اند.

قیمت مسکن در محله جیحون متغیر است

مشاهدات اکوایران، از فایل‌های عرضه شده به جهت فروش نشان می‌دهد، برای خرید یک خانه با متراژ 70 مترمربع در محله جیحون، نقدینگی بین 3 تا 4 میلیارد و 500 میلیون تومان نیاز است.

در این محله، قیمت‌ها آنقدر متغیر است که همزمان یک خانه 70 متری با قدمت 9 سال، با قیمت 4 میلیارد تومان عرضه شده است و خانه‌ای دیگر با این ویژگی و متراژ، 3 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

واحد 70 متری دیگر با عمربنای 18 سال، 3 میلیارد و 400 میلیون تومان و واحدی دیگر با این متراژ و 6 سال عمربنا،  4 میلیارد و 400 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

Myd16QikclX7

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
اخرین اخبار