قیمت تخم مرغ

قیمت تخم مرغ | قیمت تخم مرغ در حال سقوط کردن

قیمت تخم مرغ | قیمت تخم مرغ در حال سقوط کردن
کدخبر : 595721

کاهش قیمت تخم مرغ به زیر ۱۰۰ هزار تومان رسید است و ورود به فصل گرما قیمت تخم مرغ ارزان شده است.

به گزارش شما و اقتصاد: کاهش قیمت تخم مرغ به زیر ۱۰۰ هزار تومان رسید است و ورود به فصل گرما قیمت تخم مرغ ارزان شده است قیمت تخم مرغ در هر شانه ۳۰ عددی فله‌ای که در بازار آزاد تا ۱۶۰ هزار تومان نیز به فروش می رسید، اکنون با ورود به فصل گرما به صورت بسته بندی شده به نرخ ۹۹ هزار تومان در میادین به فروش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با ورود به فصل گرما قیمت تخم مرغ نیز به طور سنتی رو به کاهش است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی قیمت این محصول در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران نیز کاهش یافته است.

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به صورت بسته بندی شده از ۱۱۶ هزار تومانی سال قبل به ۹۹ هزار تومان کاهش یافته است یعنی به عبارتی ۱۷ هزار تومان در هر شانه کاهش قیمت دارد؛ نرخ هر کیلوگرم تخم مرغ در این میادین نیز ۴۷۵۰۰ تومان است.

پیشتر قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی فله ای نیز در تهران به قیمت‌های مختلفی در مناطق  تهران به فروش می‌رسید به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی این محصول در محله شوش تهران از ۱۲۰ هزار تومان، بهجت آباد ۱۴۰ هزار تومان و در سعادت آباد ۱۶۰ هزار تومان به فروش می‌رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: