یارانه معیشتی | یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی | کلاهبرداری با یارانه معیشتی

هشدار درباره یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی | این پیامک را باز نکنید کلاهبرداری است

هشدار درباره یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی | این پیامک را باز نکنید کلاهبرداری است
کدخبر : 595815

کلاهبرداری پیامکی با عنوان یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی رییس پلیس فتا را نگران کرده است.

به گزارش شما واقتصاد : کلاهبرداری پیامکی با عنوان یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی رییس پلیس فتا را نگران کرده است و او از کلاهبرداری پیامکی با عنوان یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی خبر داد برای اطلاعات بیشتر درباره کلاهبرداری از طریق یارانه معیشتی ۲۲۰ هزار تومانی با ما همراه باشید.

سردار وحید مجید گفت: با توجه به اجرای مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیک (فجرانه) مراقب کلاهبرداری پیامکی با عنوان یارانه معیشتی یا یارانه مضاعف ۲۲۰ هزار تومانی باشید.

وی افزود: مجرمان فضای مجازی پیامک‌های آلوده به لینک‌های جعلی همچون «اطلاع از میزان اعتبار یارانه فجرانه، متقاضی محترم یارانه معیشتی شما واریز شد و ثبت نام جاماندگان یارانه» به شهروندان ارسال می‌کنند.

سردار مجید بیان کرد: مالباختگان پس از کلیک بر روی لینک آلوده به درگاه بانکی جعلی هدایت شده و از حساب بانکی آنها برداشت غیرمجاز صورت می‌گیرد.

وی گفت: کلاهبرداران در برخی مواقع با معرفی نرم افزارهای مختلف اقدام به آلوده کردن تلفن همراه مالباخته کرده و به مخاطبان وی پیامک آلوده ارسال می‌کنند.

رئیس پلیس فتا با بیان اینکه پیامک‌های سازمانی و رسمی از سرشماره‌های معتبر ارسال می‌شوند، افزود: کاربران به هیچ عنوان بر روی لینک‌هایی که از طریق سرشماره‌های ناشناس و شخصی ارسال می‌شود کلیک نکنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: