ارزهای دیجیتال | بازارهای مالی

سقوط قیمت ارزهای دیجیتال بعد از حمله ایران به اسرائیل | قیمت بیت کوئین یکشنبه

سقوط قیمت ارزهای دیجیتال بعد از حمله ایران به اسرائیل | قیمت بیت کوئین یکشنبه
کدخبر : 595981

بازارهای مالی خرید و فروش رمزارزها پس از پاسخ ایران به اسرائیل را می بینید.

به گزارش شما واقتصاد : بازارهای ارزهای دیجیتال در جهان پس از پاسخ ایران به اسرائیل سقوط کرد در ادامه با آخرین وضعیت ارزهای دیجیتال با ما همراه باشید  بازارهای مالی خرید و فروش ارزهای دیجیتال پس از پاسخ ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی دچار نوسان شدید شده است.

پاسخ گسترده موشکی و پهپادی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی، بازارهای مالی دیجیتال را دچار نوسان شدید کرده و ارزهای اصلی بازار سقوط شدیدی را تجربه کردند.

بازارهای مالی خرید و فروش رمزارزها پس از پاسخ ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی دچار نوسان شدید شده است.

رمزارز بیت کوین (BTC) لحظاتی بعد از آغاز پاسخ ایران به اقدامات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی، کاهش شدید بیش از ۸.۴ درصدی را تجربه کرد.

قیمت این ارز دیجیتال از حدود ۶۷۰۰۰ دلار به ۶۱۶۲۵ دلار کاهش یافت که منجر به از دست دادن قابل توجه سرمایه بازار در عرض چند دقیقه شد.

گزارش‌ها از بازارهای مالی جهان حاکی از سقوط شدید رمزارزهای دیگر خبر می‌دهند. طبق داده‌های منتشر شده توسط بازارهای رمزارزهای دیجیتال، ارزش بازار جهانی کریپتو نیز ۸.۱۹ درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران مالی می‌گویند تشدید تنش‌ها در خاورمیانه باعث ایجاد عدم اطمینان و ریسک گریزی در بین سرمایه گذاران شده که منجر به افزایش فروش در بازار ارزهای دیجیتال می‌شود.

ارزهای دیجیتال

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: