حمله ایران به اسرائیل | پروازهای فرودگاه امام و مهرآباد

آخرین وضعت پروازهای فرودگاه امام و مهرآباد پس از حمله ایران به اسرائیل

آخرین وضعت پروازهای فرودگاه امام و مهرآباد پس از حمله ایران به اسرائیل
کدخبر : 596071

پروازهای فروگاه بین‌المللی ایران به حالت عادی بازگشت.

به گزارش شما واقتصاد : پس از حمله ایران به اسرائیل اتفاقات از لغو پرواز تا افزایش قیمت دلار آغاز شد اما حال پس از گذشت یک روز از حمله ایران به اسرائیل پروازهای فروگاه بین‌المللی ایران که پس از حمله ایران به اسرائیل معلق بود در فودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مهرآباد به حالت عادی بازگشت.

ابراهیم مرادی عضو هیات مدیره و راهبر فرودگاه مهرآباد با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری کلیه محدودیت‌های پروازی مهرآباد لغو شده و از ساعت ۰۵:۳۰ صبح فرایند پذیرش مسافری این فرودگاه آغاز شده است، گفت: این رفع تعلیق شامل تمامی فرودگاه‌های مذکور در پیام‌های قبلی هوانوردی نیز می‌شود.

همچنین روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد: از ساعت ۶ صبح امروز دوشنبه ۲۷ فروردین۱۴۰۳ پروازهای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به حالت عادی برقرار شد.

مسافران برای دریافت بلیت جایگزین پروازهای باطل شده به مرکز پاسخ گویی شرکت هواپیمایی مربوطه یا پشتیبانی محل تهیه بلیت  تماس بگیرند.

مسافران شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز در روز دوشنبه مورخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۳  با عنایت به تغییر برنامه پروازهای این شرکت لطفا قبل از عزیمت به فرودگاه امام (ره) با مرکز پاسخگویی هما تماس بگیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: