مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:

کدخبر : 538413

به گزارش شما و اقتصاد: مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران گفت: در اجرای این دو پروژه مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران عملیات حفر و تکمیل 6 حلقه چاه خاتمه یافته و 3 حلقه در مراحل حفاری است.

به گزارش شما و اقتصاد:  نصرالله عباسی روز سه شنبه (30 دی ماه 99) افزود: هم اکنون دستگاه های حفاری سنگین خشکی 31، 32 و 40 فتح در حال حفاری چاه ها می باشند و  33، 74 و 89 فتح با اتمام حفاری چاه های تکمیلی از این پروژه ها منفک و در حال انتقال به موقعیت های جدید قرار دارند. 

وی اظهار کرد: تعامل و همکاری میان متخصصان این شرکت و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، فرصت اجرای موفق پروژه های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی را فراهم آورده و تلاش بر این است تا حفاری و تکمیل چاه های باقیمانده طبق برنامه اجرا گردد. 

عباسی به آماده سازی دستگاه حفاری فوق سنگین 60 فتح برای مشارکت در پروژه 8 حلقه چاه اشاره کرد و گفت: این دستگاه قرار است برای حفر یک حلقه چاه تعریف شده در این پروژه در منطقه  هندیجان مستقر شود. 

مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران افزود: تمرکز حفاری چاه های مورد نظر در این پروژه ها در مناطق نفتخیز استان های خوزستان، فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد بوده است. 

وی یادآور شد: عملیات اجرایی پروژه ۸ حلقه چاه اکتشافی در تیرماه و پروژه ۶ حلقه در بهمن ماه سال 1397 آغاز گردید و زمان اتمام کامل دو پروژه نیمه نخست سال 1400 خواهد بود.

روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه