مدیرعامل پتروشیمی تبریز خبر داد:

کدخبر : 539390

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرعامل پتروشیمی تبریز از افزایش تنوع در سبد محصولات این مجتمع در سال آینده خبر داد و گفت: سال آینده پلی‌پروپیلن در سبد محصولات پتروشیمی تبریز قرار خواهد گرفت.

به گزارش شما و اقتصاد: سیاوش درفشی، در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست از افزایش 20 درصدی تولید این شرکت در سال جاری خبر داد و افزود: توسعه بازارهای هدف و عرضه محصولات جدید در سال جاری از سوی این شرکت سبب شده تا به عنوان صادرکننده نمونه ملی انتخاب شویم.

وی با بیان اینکه 56 درصد از محصولات پتروشیمی تبریز هم‌اکنون صادر می‌شود، ادامه داد: 80 درصد از مشتریان بین‌المللی پتروشیمی تبریز به دلیل کیفیت بالای محصولات عرضه شده، ثابت هستند.

درفشی، رعایت استانداردهای بین‌المللی به‌ویژه استانداردهای مربوط به موادغذایی در محصولات از جمله نکات برجسته توجه تولیدات پتروشیمی تبریز عنوان کرد و درباره توسعه بازارهای صادراتی این کشور تصریح کرد: بنا داریم فعالیت‌های شرکت در بازارهای CIS را توسعه دهیم.

وی با بیان اینکه مهندسی پایه ساخت نخستین واحد پلی‌اتیلن سنگین با دانش ایرانی در پتروشیمی تبریز در مرحله پایانی بوده و به‌زودی وارد مرحله اجرا می‌شود، ادامه داد: به‌زودی وارد مرحله سفارش برای ساخت این تجهیز خواهیم شد.

مدیرعامل پتروشیمی تبریز با بیان اینکه انتظار داریم در سال آینده محصولات جدیدی وارد سبد محصولات این شرکت شود، گفت: امیدواریم محصول پلی‌پروپیلن در سبد محصولات این شرکت قرار گیرد.

چهاردهمین نمایشگاه ایران پلاست با شعار «کسب‌وکار جهانی» یکشنبه، ۱۹ بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد و امروز (۲۲ بهمن‌ماه) به کار خود پایان می‌دهد.

نیپنا

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه