مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون:

کدخبر : 542864

صدیقی زاده مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با بیان اینکه تفاهم‌نامه این شرکت در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌ های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر، یکی از گران‌ترین و از لحاظ تکنولوژی بالاترین تفاهم‌نامه منعقد شده بود، برگزاری این نمایشگاه را موجب توجه صنعت پتروشیمی مستقر در منطقه، به توانمندی‌های موجود در استان دانست.

به گزارش شما و اقتصاد:  علیرضا صدیقی‌‌ زاده اظهار داشت: تاکنون به نمایشگاه‌ها در صنعت پتروشیمی در سطح کشوری نگاه می‌شد، اما این نمایشگاه که به صورت منطقه‌ای برگزار شد کار جدیدی بود و کمک کرد تا با ارائه توانمندی‌هایی که در استان وجود دارد، آن‌ها را بهتر ببینیم و عزممان را جزم کنیم،بعد از این توجه بیشتری به تولیدکنندگان و صنعتگران منطقه داشته باشیم. 

IMG-20210606-WA0026

وی با تشکر از مدیرعامل و همچنین مدیریت‌ برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به دلیل برگزاری این نمایشگاه، تصریح کرد: خروجی این نمایشگاه بسیار مفید است و با تکرار آن در سال‌های آینده می‌تواند به شرایط مطلوب‌تری در استفاده از توانمندی‌های استان و اشتغال کمک کند. 

مدیرعامل پتروشیمی کارون با اشاره به پنج تفاهم‌نامه‌ای که این شرکت در نمایشگاه امضاء کرد، گفت: تفاهم‌نامه کارون، یکی از گران‌ترین و از لحاظ تکنولوژی بالاترین تفاهم‌نامه‌ای بود؛که در ساخت یک مبدل امضاء شد. سایر تفاهمنامه‌های شرکت نیز در حوزه ابزار دقیق و مواردی بود که تکنولوژی آن‌ها در صنایع ایران مورد استفاده قرار نداشته و همیشه از کشور‌های خارجی وارد می‌کردند. اینکه مشاهده کردیم چنین توانایی‌هایی در داخل استان وجود دارد، باعث غرور است و امید داریم این تفاهم نامه‌ها هرچه زودتر به منصه ظهور برسند. 

صدیقی زاده در خصوص انتظارش از صنعتگران و تولیدکنندگان استان خوزستان و به ویژه منطقه ماهشهر و بندر امام خمینی(ره)، اظهار داشت: با توجه به اینکه صنعت پتروشیمی صنعتی پیچیده است، باید از تکنولوژی‌هایی استفاده شود که مسائل ایمنی و سطح بالای امنیت دستگاهی و تجهیزاتی در آن‌ها رعایت شود. 

وی خاطر نشان کرد: تولیدکنندگان باید توجه ویژه به کیفیت قطعاتی که تولید می‌کنند و به کیفیتی که ارائه می‌دهند تعهد داشته باشد.

ستاد خبری نمایشگاه

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه