کدخبر : 543486

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرعامل پتروشیمی بندرامام به همراه جمعی از مدیران و روسای شرکت از محل و نحوه برگزاری مصاحبه استخدامی پتروشیمی بندرامام بازدید کرد.

به گزارش شما و اقتصاد:  روز یکشنبه ششم تیرماه سال جاری، حمیدرضا رستمی مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با حضور در دانشگاه امیرکبیر شهرستان ماهشهر محل برگزاری مصاحبه قبول شدگان آزمون کتبی استخدامی پتروشیمی بندرامام، از فرآیند و نحوه برگزاری مصاحبه بازدید کرد.

در این بازدید حمیدرضا رستمی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و مجریان آزمون استخدامی، اظهار داشت: اصلاح ساختار سازمانی پتروشیمی بندرامام پس از چندین سال و به تبع آن تبدیل شرکت فرآورش به دو مجتمع فرآیندی فرآورش یک و دو، همچنین تبدیل واحد سی اف به دو واحد سی اف یک و دو از جمله اقدامات خاص و موثری است که با هماهنگی ستاد گروه خلیج فارس، ستادهای اجرایی و با پیگیری ویژه رخ داده است.

وی افزود: این تقسیم‌بندی که در قالب ساختار جدید اجرایی شده، سبب توسعه تعمیر و نگهداری در پتروشیمی بندرامام خواهد شد و به زودی شاهد نوسازی واحد‌های مختلف شرکت که در طی سالیان گذشته به آنان رسیدگی نشده و مغفول مانده، خواهیم بود.

مدیرعامل پتروشیمی بندرامام یادآور شد: از سوی دیگر استخدام نیروی انسانی پس از چندین سال از موفقیت‌های پتروشیمی بندرامام است ، که با حمایت هیات مدیره محترم شرکت بوقوع پیوسته است.

حمیدرضا رستمی در پایان اظهار داشت: این تعداد استخدام که معادل استخدام پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج‌فارس بوده، یکی از بی‌نظیرترین استخدام‌هایی است که در چند سال گذشته برنامه ریزی و به مرحله اجرا رسیده و در پی آن، سیصد و پنجاه نفر پس از طی کردن مراحل مصاحبه و کارآموزی به جمع کارکنان پتروشیمی بندرامام خواهند پیوست.

روابط عمومی پتروشیمی بندرامام

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه