با انجام موفقیت‌آمیز عملیات عظیم تعمیرات اساسی:

کدخبر : 544990

به گزارش شما و اقتصاد: عملیات عظیم رفع موانع تولید پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، با اجرای تعمیرات درون و برون مجتمعی به همت متخصصان این شرکت و مشارکت یک هزار نفر نیرو در حداقل زمان و بدون حادثه با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش شما و اقتصاد:   محمود امین‌نژاد، مدیرعامل این شرکت با اعلام انجام موفقت‌آمیز عملیات تعمیرات این مجتمع پالایشگاهی و واحدهای ان‌جی‌ال ۹۰۰ به عنوان تأمین‌کننده خوراک بیدبلند خلیج فارس اظهار داشت: این عملیات با رویکرد بهبود و افزایش تولید محصولات با حضور بیش از یک هزار نیروی متخصص عملیاتی و تعمیراتی با ایجاد شرایط ایمن، بدون حادثه و در حداقل زمان به پایان رسید.

WhatsApp Image 2021-08-21 at 10.53.34

وی به انجام موفق ۱۶۰ مورد فعالیت تعمیراتی طبق برنامه‌ریزی‌ها اشاره و تصریح کرد: ۱۳۰ مورد از مجموع فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده مربوط به واحدهای برق، ابزار دقیق، مکانیک و سیستم‌های کنترلی درون مجتمعی بوده که در مدت زمان کمتر از ۷۲ ساعت با نهایت دقت و ایمنی انجام شد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس، بر رویکرد تعامل و حذف مرز میان صنایع بالادست و پایین دست صنعت نفت تأکید کرد و افزود: متخصصان این شرکت با هدف تثبیت و افزایش خوراک از محل ان‌جی‌ال 900، نسبت به انجام آخرین مرحله تعمیرات اساسی ورودی و خروجی واحدهای 300 و 400 این مجتمع و بخشی از خطوط انتقال اقدام کردند.

امین‌نژاد ادامه داد: همزمان با انجام فعالیت‌های ذکر شده، نیروهای مجرب این شرکت عملیات لوله‌گذاری برای انتقال محصول متان پالایشگاه به خطوط یک و ۶ سراسری و همچنین در ادامه انتقال به منطقه کرنج پارسی در حوزه مناطق نفت‌خیز جنوب به منظور تزریق به چاه‌های نفت این منطقه را اجرا کردند.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌های نیروهای متعهد و توانمند شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس که در اوج گرمای هوا و شرایط سخت نسبت به انجام ایمن عملیات اهتمام جدی داشتند، خاطرنشان کرد: مجموع این اقدام‌ها منجر به افزایش تولید محصولات استراتژیک این پالایشگاه خواهد شد و این دستاورد ثمره تلاش‌های جهادی کارکنان بیدبلند خلیج فارس برای تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌هاست.

روابط عمومی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه