مدیرعامل مجتمع آلومینیوم جنوب در نخستین بازدید خود از کارخانه:

کدخبر : 545156

به گزارش شما و اقتصاد: مهندس مهدی زحتمکش در نخستین سفر خود به شهرستان لامرد پیش از ظهر امروز در جمع مدیران و سرپرستان این مجتمع بزرگ صنعتی در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره زنده‌یاد اکبر ترکان رئیس پیشین هیئت‌ مدیره مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب گفت: این طرح بزرگ صنعتی از 14 سال پیش کلید خورد و در سال 94 احداث آن با جدیت آغاز شد که از همه افرادی که در این سال‌ها دست‌اندرکار استقرار بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین کارخانه آلومینیوم کشور بودند تشکر می‌کنم.

به گزارش شما و اقتصاد: وی با بیان اینکه امروز نیروی انسانی بسیار خوب و جوان در سالکو وجود دارد، افزود: دغدغه اول من وجود نیروگاه در کنار آلومینیوم است، زیرا نیروگاه مقدم بر توسعه است و اگر نیروگاه وجود نداشته باشد در آینده آلومینیوم شکست می‌خورد که همه دیدیم در همین تابستان کارخانه در موضوع برق تحت فشار قرار گرفت.

IMG-20210826-WA0013

IMG-20210826-WA0018

مهندس زحمتکش ادامه داد: از روز اول شروع کارى خود پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌های لازم در این زمینه را آغاز کرده‌ایم تا بتوانیم با کمک‌های نماینده مردم در مجلس این استرس که همیشه همراه سالکو بوده را برطرف کنیم و شاهد احداث نیروگاه کلاس F باشیم.

IMG-20210826-WA0016

وى با بیان اینکه مقدمات و برنامه‌ریزى‌هاى لازم براى تولید ٣٠٠ هزار تن تا پایان آذرماه را انجام داده‌ایم، گفت: ما به افق‌هاى بلندتر نگاه مى‌کنیم و تلاش خواهیم کرد خواسته به‌حق شهرستان لامرد و سهامداران شرکت که توسعه طرح و احداث فاز دوم و سوم آلومینیوم است را تحقق ببخشیم و به تولید یک میلیون تن دست پیدا کنیم.

IMG-20210826-WA0014

مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب خاطرنشان کرد:

رفاه، آموزش و ارتقاء پرسنل مجتمع و خانواده‌هاى کارکنان از دغدغه‌هاى مهم من است و از هیچ تلاشى در این زمینه فروگذارى نخواهیم کرد. 

مهندس زحمتکش با تأکید بر آنکه «معتقدم استفاده از نیروى بومى اثرگذارى فراوانى دارد»، خاطرنشان کرد: امروز افتخار بزرگى نصیب بنده شده است که در خدمت مردم شریف شهرستان لامرد هستم. در حوزه توجه به مسائل اجتماعى و فرهنگى یکى از مجموعه‌هاى بزرگ صنعتى هستیم که باید نقش‌آفرین و اثرگذار باشیم و قطعاً از خدمات و مسئولیت‌های اجتماعى غافل نخواهیم بود.

گفتی است مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب صبح امروز همچنین با دکتر موسوى نماینده مردم شهرستان‌هاى لامرد و مهر در مجلس شوراى اسلامى و حجت‌الاسلام حسین‌زاده امام‌جمعه لامرد دیدار کرد.

روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه