کدخبر : 547960

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: بر اثر زلزله امروز یکشنبه 23 آبان ماه در استان هرمزگان، با عنایت الهی به هیچکدام از تأسیسات ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس آسیبی وارد نشده است.

به گزارش شما و اقتصاد:  محمدعلی دادور بیان کرد: تمامی تاسیسات و واحدهای عملیاتی پالایشگاه ستاره خلیج فارس که رسالت تولید بالغ بر ۵۰ درصد از فرآورده های استراتژیک سبد سوخت و تامین امنیت انرژی کشور را عهده‌دار است پس از 2 زلزله شدید بیش از 6 ریشتر امروز به صورت نرمال در مدار تولید قرار دارند.

وی افزود: با توجه به امکان بروز پس لرزه ها، جلسه کمیته بحران در لحظات اولیه در این پالایشگاه تشکیل شده است و مصوبه های لازم در راستای حفظ ایمنی پرسنل و پالایشگاه بر اساس دستورالعمل های از پیش تدوین شده اجرا گردیده است.

دادور ادامه داد: تمامی پرسنل جان برکف و جهادی ابر پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در حالت آماده باش کامل می باشند تا استمرار ایمن عملیات تولید تضمین گردد و با لحظه ای وقفه مواجه نشود.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان نقشی استراتژیک در تأمین فرآورده‌های سوختی کشور بر عهده دارد و تضمین امنیت نیمی از سبد سوخت کشور را به ارمغان می آورد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه