شرکت نفت پارس/

کدخبر : 555796

پالایشگاه نفت پارس به عنوان واحد نمونه صنعتی کشور در سی و سومین جشنواره ملی امتنان که برای تقدیر از کارگران ، گروه های کار و واحدهای نمونه ملی در سال 1400 ، همزمان با آغاز هفته کارگر با حضور رئیس جمهور برگزار شد، انتخاب گردید.

به گزارش شما و اقتصاد: در این مراسم از مدیر عامل شرکت نفت پارس در سال ۱۴۰۰ ، به عنوان مدیر برتر کشور با حضور ریاست محترم جمهور تجلیل بعمل آمد.

در متن لوح اهدا شده آمده است؛ در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مزین به عنوان تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین گردیده است لوح تقدیر سی و سومین جشنواره ملی کارگران ، گروه های کار  و واحدهای نمونه ملی در سال 1400 به شما تقدیم می شود.

این مراسم عصر روز سه شنبه(6 اردیبهشت ماه) با حضور  وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و مسئولان انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی کارگران و جمعی از واحدهای نمونه ملی ،کارگران و گروه های کار برتر کشور برگزار شد.

گفتنی است؛ شرکت نفت پارس یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده انواع روانکار در کشور و هلدینگ گروه توسعه اقتصادی تدبیر است که زیر نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) فعالیت می کند.

روابط عمومی نفت پارس

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید