حضور متفاوت «خلیج فارس» در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

کدخبر : 556530

غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در دو روز نخست بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی میزبان ده‌ها جلسه کاری با مدیران ارشد کشور و فعالان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی بود.

به گزارش شما و اقتصاد: در روز اول قبل از برگزاری رسمی افتتاحیه این نمایشگاه، دکتر علی عسکری به همراه دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و مهندس اوجی وزیر نفت به بازدید از این نمایشگاه پرداخت. 

IMG-20220514-WA0063

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس پس از افتتاحیه نمایشگاه، به غرفه گروه آمد و علاوه بر بازدید، در جلسات متعدد با نمایندگان مجلس، مدیران سایر شرکت‌های پتروشیمی و به ویژه شرکت‌های دانش بنیان از برنامه‌ها و اولویت‌های این گروه گفت. 

IMG-20220514-WA0062

دکتر علی عسکری همچنین از غرفه‌های تاپیکو، شستان، پترو صنعت صبا بازدید و با مدیران این شرکت‌ها گفتگو کرد. 

IMG-20220514-WA0061

*حمایت تمام قد از شرکت‌های دانش بنیان*

دیدار و مذاکرات فشرده با فعالان شرکت‌های دانش بنیان حوزه نفت گاز و پتروشیمی از مهمترین برنامه‌های علی عسگری در اولین روز نمایشگاه بیست و ششم بود. 

IMG-20220514-WA0060

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر استفاده از ایده‌های دانش بنیان در افزایش تولید و اشتغال گفت: اولویت اصلی این مجموعه توجه به ایده‌های ناب جوانان ایرانی و تکیه بر سرمایه‌های انسانی برای نیل به اهداف متعالی ترسیم شده است. 

IMG-20220514-WA0057

*اقدامات عملی برای حفظ محیط زیست*

 مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در روز اول نمایشگاه، میزبان خانم رفیعی رییس فراکسیون محیط زیست مجلس بود. 

وی در این نشست، با اشاره به اجرای پالایشگاه‌های گاز بیدبلند و یادآوران خلیج فارس در حوزه محیط زیست، تأکید کرد: با راه اندازی پروژه یادآوران و اجرای موفق طرح جمع آوری گازهای همراه مشعل در شرق کارون، گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس به آرزوی صدساله خاموش کردن فلرها به طور کامل جامه عمل می‌پوشاند که این یک اقدام زیست‌محیطی بزرگ و در کلاس جهانی است. 

IMG-20220514-WA0058

علی عسکری در این نشست، برای افزایش تعامل با فراکسیون محیط زیست مجلس و توسعه اقدامات زیست محیطی این گروه بزرگ پتروشیمی اعلام آمادگی کرد. 

IMG-20220514-WA0059

*مذاکرات و دیدارهای فشرده سایر مدیران ارشد شرکت*

در دو روز نخست این نمایشگاه، غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مدیران ارشد شرکت‌های تابعه، در این نمایشگاه جلسات مذاکره و کاری متعددی را با شرکت‌های همکار، مشتریان و علاقمندان به همکاری برگزار کردند. 

IMG-20220514-WA0056

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «نفت دانش بنیان؛ تولید ایرانی، صادرات جهانی» برگزار شده از ۲۳ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ دایر است. 

علاقمندان از ساعت ۹ تا ۱۶ برای آشنایی با دستاوردهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به سالن ۳۸B مراجعه کنند.

روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید