رپورتاژ آگهی/

با شرکت در کمپین صرافی او ام پی فینکس، شیبا ببر

کدخبر : 582125

کمپین ارز دیجیتال شیبا در صرافی او ام پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون هیچ محدودیتی به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. در این کمپین از او ام پی فینکس شما می‌توانید حداقل 100 هزار شیبا هدیه بگیرید. برای توضیحات بیشتر در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

کمپین ارز دیجیتال شیبا در صرافی او ام پی فینکس فرصتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند بدون هیچ محدودیتی به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. در این کمپین از او ام پی فینکس شما می‌توانید حداقل 100 هزار شیبا هدیه بگیرید. برای توضیحات بیشتر در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

او ام پی فینکس به کاربران ارز دیجیتال شیبا هدیه می‌دهد!

او ام پی فینکس به کاربران ارز دیجیتال شیبا هدیه می‌دهد!

با دعوت از دوستان و ثبت نام در صرافی او ام پی فینکس ارز دیجیتال برنده شوید و 100 هزار شیبا هدیه بگیرید و به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید. ثبت نام در او ام پی فینکس به راحتی و با استفاده از یک ایمیل امکان‌پذیر است.

کافیست وارد صفحه نام ثبت شوید، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و یک رمز عبور 8 رقمی شامل حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و اعداد برای حساب خود تعیین کنید.

در نهایت بعد از فعال کردن تیک مربوط به گزینه‌های «موافقت با قوانین» و «من ربات نیستم» می‌توانید برای خود یک حساب کاربری در صرافی ایجاد کنید.

پس از ثبت نام به طور خودکار وارد صفحه داشبورد خواهید شد و می‌بایست بر روی دکمه «احراز هویت» بزنید. احراز هویت در او ام پی فینکس طی سه مرحله و در کمتر از 5 دقیقه تکمیل می‌گردد. پس از تکمیل احراز هویت، صحت اطلاعات وارد شده توسط شما به صورت آنی توسط واحد KYC او ام پی فینکس مورد بررسی قرار گرفته و تایید می‌شود.

به محض تایید احراز هویت حساب کاربری، مقدار 100 هزار ارز دیجیتال شیبا به عنوان اولین هدیه ثبت نام به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. توجه داشته باشید که کمپین ارز دیجیتال شیبا در تاریخ سی‌ویکم مرداد 1403 به پایان می‌رسد. بنابراین برای ثبت نام و احراز هویت در او ام پی فینکس تنها تا سی‌ویکم مرداد ماه فرصت دارید.

هدیه ثبت نام در صرافی او ام پی فینکس

همین حالا می‌توانید وارد وبسایت صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس یا ا پلیکیشن او ام پی فینکس شوید و با تکمیل ثبت نام و احراز هویت، بدون نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری اولیه 100,000 واحد شیبا اینو (SHIB) هدیه بگیرید!

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت دوستان به او ام پی فینکس

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت دوستان به او ام پی فینکس

کمپین ارز دیجیتال در او ام پی فینکس به ثبت نام در پلتفرم محدوده نبوده و شما می‌توانید با معرفی دوستان خود به صرافی او ام پی فینکس، به طور نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید!

به ازای هر فردی که با استفاده از کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کند، 100 هزار شیبا به صوررت آنی به کیف پول حساب کاربری شما واریز می‌شود. برای مثال اگر یک نفر از افرادی که می‌شناسید با کد دعوت شما در پلتفرم ثبت نام و احراز هویت کند، شما 100,000 واحد شیبا از ما هدیه می‌گیرید.

حال اگر دو نفر از دوستانتان با کد دعوت شما در پلتفرم احراز هویت کنند، شما 200,000 واحد شیبا به عنوان پاداش معرفی دوستان دریافت خواهید کرد و به همین ترتیب می‌توانید با دعوت افراد بیشتر به صرافی او ام پی فینکس، به صورت نامحدود به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازید.

ضمنا تا سقف 30 درصد کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط کد یا لینک دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام می‌کنند نیز برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. همچنین شما می‌توانید با ایجاد لینک‌های دعوت گوناگون، این 30 درصد را بین خود و فردی که به پلتفرم دعوت می‌کنید تقسیم کنید.

لازم به ذکر است که هیچ گونه محدودیتی در تعداد افراد معرفی شده توسط شما به پلتفرم وجود ندارد. این کمپین تا سی‌ویکم مرداد ادامه داشته و شما می‌توانید از این فرصت برای دریافت ارز دیجیتال رایگان حداکثر استفاده را ببرید.

کافیست در داشبورد حساب کاربری خود وارد صفحه دعوت دوستان شوید، کد و لینک دعوت اختصاصی خود را ایجاد کرده، آن را برای دوستانتان بفرستید و از همین حالا بدون هیچ سرمایه اولیه کسب درآمد کنید.

دعوت دوستان به صرافی او ام پی فینکس و دریافت ارز دیجیتال رایگان

تفاوت کد دعوت و لینک دعوت نیز در آن است که اگر کد دعوت خود را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها می‌بایست کد دعوت شما را در زمان ثبت نام در کادر مربوط به کد معرف وارد کنند. اما اگر لینک دعوت را برای دوستانتان ارسال کنید، آن‌ها به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شده و کد دعوت شما به طور خودکار در قسمت کد معرف قرار می‌گیرد.

جزئیات کمپین ارز دیجیتال شیبا در او ام پی فینکس

صرافی او ام پی فینکس در کمپین جدید خود فرصتی را فراهم کرده تا کاربران جدید و کاربران قدیمی پلتفرم بتوانند بدون هیچ سرمایه‌گذاری اولیه به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند.

  • اگر تا کنون در صرافی او ام پی فینکس ثبت نام نکرده‌اید:

از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید تا با تکمیل ثبت نام و احراز هویت ، صد هزار شیبا هدیه بگیرید. علاوه‌بر هدیه ثبت نام می‌توانید با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس به صورت کاملا رایگان و البته نامحدود ارز دیجیتال شیبا دریافت کنید.

در ازای هر فردی که با کد یا لینک دعوت شما در پلتفرم او ام پی فینکس احراز هویت کند، صد هزار واحد شیبا به صورت آنی به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. هیچ محدودیتی در تعداد افراد دعوت شده وجود نداشته و شما می‌توانید به طور نامحدود و به صورت رایگان از طریق ارز دیجیتال شیبا، کسب درآمد کنید.

همچنین تا سقف 30 درصد از کارمزد تمام معاملات افرادی که توسط لینک یا کد دعوت شما در او ام پی فینکس ثبت نام کرده‌اند، برای همیشه به حساب کاربری شما واریز می‌گردد. از آن جایی که فرد دعوت شده یک کاربر جدید در او ام پی فینکس محسوب می‌شود، صد هزار شیبا به عنوان هدیه ثبت نام و تکمیل احراز هویت دریافت می‌کند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه این فرد ثبت نام خود را از طریق لینک ثبت نام شما انجام داده ، 100 هزار شیبای دیگر نیز به حساب او واریز خواهد شد. یعنی فردی که با استفاده از کد رفرال کاربر دیگری در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل کند، در مجموع 200 هزار شیبا به عنوان هدیه دریافت می‌کند.

بنابراین اگر در همین لحظه در او ام پی فینکس ثبت نام و احراز هویت کنید، یکی از دوستانتان را نیز دعوت کرده و فرد مورد نظر نیز احراز هویت خود را تکمیل کند، شما و دوست‌تان هر یک 200 هزار شیبا هدیه می‌گیرید.

  • اگر در حال حاضر احراز هویت خود را تکمیل کرده‌اید و از کاربران قدیمی او ام پی فینکس هستید:

از هفدهم تا سی‌ویکم مرداد فرصت دارید با دعوت دوستان خود به او ام پی فینکس، ارز دیجیتال رایگان به دست آورید. در ازای هر فرد 100,000 واحد ارز دیجیتال شیبا ! همچنین تا سقف 30 درصد کارمزد معاملات افراد معرفی شده نیز برای همیشه به شما تعلق می‌گیرد.

در صورت وجود هر گونه سوال در روند ثبت نام، احراز هویت و ساخت کد دعوت می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق چت آنلاین وبسایت و اپلیکیشن و همچنین تماس تلفنی با شماره 02152694000 با واحد پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

ما در صرافی ارز دیجیتال ompfinex.com مجموعه‌ای از ارزهای دیجیتال را برای خرید و فروش در دسترس کاربران قرار داده‌ایم. این ارزها شامل بیت‌کوین و سایر رمزارزها می‌شوند. کاربران می‌توانند با مرور لیست متنوعی از ارزها، اقدام به معامله ارزهای دیجیتال و مشاهده قیمت تتر در صرافی او ام پی فینکس و قیمت سایر رمزارزها نماید. ما تلاش داریم تا تجربه‌ی معاملاتی ساده و شفاف را برای کاربرانمان فراهم کنیم. تیم ما در دسترس است تا هرگونه سوال یا مشکلی که کاربران ممکن است داشته باشند را پاسخگویی نماید. هدف ما ارائه‌ی محیطی امن و مطمئن برای معاملات ارزهای دیجیتال است.


این مطلب، یک خبر آگهی بوده و شما و اقتصاد در محتوای آن هیچ نظری ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: