رپورتاژ آگهی/

خرید کمربند پلاتینر بعد از عمل دیسک کمر

خرید کمربند پلاتینر بعد از عمل دیسک کمر
کدخبر : 583556

 

سوالی که در ذهن افراد شکل می‌گیرد این است که آیا واقعا کمربند پلاتینر در بهبود دیسک کمر نقش دارد یا خیر؟ برای پاسخ باید با توانایی‌های کمربند پلاتینر بیشتر آشنا شویم. پلاتینر یک کمربند طبی برقی است. این کمربند گاهی به عنوان کمربند ماساژور حرارتی نیز شناخته می‌شود . سازنده این کمربند شرکت آلمانی به نام زایس ترونیک آلمان است. فناوری پلاتینر همان تکنولوژی فیزیوتراپی است که برای تسکین دردهای دیسک کمر از آن استفاده می‌کنند. این تکنولوژی‌ها با نام اختصاری UIC شناخته می‌شود و متشکل از سه بخش است. اولتراسوند جریان خون در بافت صدمه‌دیده کمر زا افزایش می‌دهد. همراهی اشعه مادون قرمز یا انفرارد با اولتراسوند خون را غنی از اکسیژن و مواد مغذی خواهد کرد تا سرعت ترمیم آسیب بالا رود. کلاک پالس نیز با تاباندن پالس‌های الکتریکی و ایجاد ماساژ ملایم ناحیه آسیب‌دیده را تحریک می‌کند. با خواندن این مقاله در خواهید یافت که چرا و چگونه کمربند پلاتینر درد دیسک کمر کاهش می‌دهد و به رند درمان دیسک کمر کمک خواهد کرد. گفتنی است در فروشگاه زاپیاشاپ می توانید خرید کمربند پلاتینر را انجام دهید.

مراقبت‌های بعد از عمل دیسک کمر

بلافاصله پس از جراحی، در ناحیه ای که عمل انجام شده و اطراف آن کمی درد خواهید داشت. مراقبان به خوبی درد شما را تسکین می‌دهند تا اطمینان حاصل شود که راحت هستید. کمردرد اولیه ای که قبل از جراحی داشتید معمولاً فوراً بهبود می یابد، در صورت ادامه درد بعد از جراحی باید بلافاصله به پرستاران و پزشک خود اطلاع دهید. تعداد بسیار کمی از افراد پس از عمل در ادرار کردن مشکل دارند. این معمولا موقتی است، اما در موارد نادر عوارضی مانند آسیب عصبی، ممکن است باعث شود پاها یا مثانه به درستی کار نکنند. مهم است که در صورت بروز مشکل فوراً به پزشک و پرستار خود اطلاع دهید. ممکن است تا 6 هفته طول بکشد تا درد و خستگی عمومی پس از عمل به طور کامل از بین برود.

بهبودی پس از جراحی و رفع فشار کمر، به تناسب اندام و سطح فعالیت شما قبل از جراحی بستگی دارد. به همین دلیل است که ممکن است یک دوره فیزیوتراپی قبل از عمل توصیه شود. د راین مرحله بسیاری از افراد امکان خروج از منزل را نخواهند داشت یا حضور در جلسه‌های پرهزینه و مکرر فیزیوتراپی برایشان ممکن نیست. اینجاست که بسیاری از پزشکان استفاده از کمربند پلاتینر را به جای فیزیوتراپی توصیه می‌کنند؛ زیرا کارکرد پلاتینر هیچ تفاوتی با فیزیوتراپی ندارد و تمام قابلیت‌های فیزیوتراپی یک جا در یک کمربند جا گرفته است. بهتر است برای دست یافتن به بهبودی کامل این موارد را رعایت کنید:

  • زمانی که احساس خستگی می کنید استراحت کنید
  • سعی کنید هر روز پیاده روی کنید
  • از بلند کردن هر چیزی که به شما فشار می آورد خودداری کنید
  • سعی کنید هر 30 دقیقه در حالی که نشسته اید یا ایستاده‌اید وضعیت خود را تغییر دهید
  • از انجام فعالیت‌های سنگین مانند دوچرخه‌سواری، دویدن، وزنه‌برداری یا ورزش‌های هوازی تا زمانی که پزشکتان بگوید مشکلی ندارد، خودداری کنید.
  • به طور منظم از کمربند پلاتیر به مدت 45 دقیقه در روز در حالت استراحت استفاده نمایید.

تاثیر پلاتینر برروی کاهش درد دیسک کمر

فناوری نوین و پیشرفته پلاتینر با نام اختصاری UIC شناخته  می‌شود. این کمربند متشکل از سه بخش است که عملکردی همتراز و حتی بهتر از فیزیوتراپی را در اختیار بیمار قرار می‌دهد. به گونه‌ای که با استفاده از این کمربند در بعضی موارد دیگر هیچ احتیاجی به عمل دیسک کمر نخواهید داشت. فناوری UIC با این بخش باعث کاهش درد دیسک کمر خواهد شد:

بررسی نحوه عملکرد اولتراسوند در کمربند پلاتینر آلمانی

اولتراسوند از جمله پرکاربردترین تکنولوژی‌هایی است که در تجهیزات پزشکی و فیزیوتراپی از آن استفاده می‌شود. اولتراسوند یا امواج صوتی در پلاتینر به این صورت عمل می‌کنند که باعث بلاک عصبی یا بی‌حسی موضعی در نواحی تحت تاثیر خود می‌شوند. با این کار درد بیمار به میزان زیادی کاهش می‌یابد. فرد می‌تواند به راحتی بعد از استفاده از کمربند پلاتینر به فعالیت‌های عادی روزانه خود برسد.

آیا کمربند پلاتینر به درمان دیسک کمر کمک می کند؟

همه می‌دانیم که هیچ کدام از جراحی‌ها بدون عوارض نیستند. همچنین باید گفت که مصرف داروهای مسکن، داروهای ضدالتهابی و غیره برای بدن مشکلاتی ایجاد می‌کنند. اما استفاده از کمربند پلاتینر هیچ گونه عوارض جانبی نخواهد داشت سیستم ساخت این کمربند و فناوری‌ آن به گونه‌ای است که در درمان دردهای کمر نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد. تکنولوژی اینفرارد به کار رفته در این کمربند به طور مستقیم در درمان دیسک کمر موثر است.

بررسی نحوه عملکرد انفرارد در کمربند پلاتینر آلمانی

انفرارد یا امواج مادون قرمز از جمله امواجی هستند که برای بدن و سلول‌های آسیب‌دیده آن مفیدند. اینفرارد با افزایش دمای سلولی، گردش خون را در نواحی تحت تاثیر خود بالا می‌برند. این افزایش گردش خون باعث تسریع روند اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی خواهد شد.

باید گفت که سلول‌ها برای رشد، بازسازی و ترمیم خود تنها به اکسیژن، مواد مغذی و زمان نیاز دارند. خرید پلاتینر و استفاده از این کمربند، این شرایط را فراهم می‌کند.

بررسی نحوه عملکرد کلاک پالس در کمربند پلاتینر

یکی دیگر از تکنولوژی‌هایی که جدیدا در تجهیزات فیزیوتراپی و توان‌بخشی زیاد استفاده می‌شود، کلاک پالس است. این تکنولوژی با ارسال پالس‌های الکتریکی بسیار ظریف باعث ماساژهای ریزی در عضلات و بافت‌های کمرمی‌شود.

وجوداین دو تکنولوژی در کنار هم سبب می شود تا روند درمان به خوبی آغاز شود. به گونه‌ای که پس از اندک مدتی می توانید تغییرات محسوس را در ناحیه کمرتان احساس کنید.

نحوه استفاده استاندارد از کمربند پلاتینر آلمانی

کمربند پلاتینر برای هر سایزی به سادگی قابل استفاده است. درون پوشش پارچه‌ای، مولدهای فناوری UIC برای کاهش درد قراز دارد. به راحتی می‌توان هنگام استراحت آن را به کمر بست و مولد را از طریق کابل و آداپتور همراه، به برق شهری وصل کرد. توجه داشته باشید حتما هنگام استراحت یا در حالت نشسته باید از کمربند پلاتینر استفاده کرد. ویژگی منحصر به فرد این کمربند قابل استفاده بودن آن برای همه سایزها و همه اعضای خانواده است. در طول شبانه روز فقط باید یک مرتبه از این کمربند و به مدت حداکثر یک ساعت استفاده کرد. دوره درمانی استفاده از آن بین سه هفته تا یک ماه خواهد بود.

منبع : فروشگاه تجهیزات پزشکی زاپیاشاپ

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: