رپورتاژ آگهی/

لیست بهترین شرکت ترخیص کالا از گمرک بوشهر

کدخبر : 594609

ترخیص کالا یک فرایند مهم بوده و برای انجام این کار فرد باید تجربه کافی داشته باشد تا در مت زمانی کوتاه و بدون ایجاد مشکل کالاهای خود را از گمرکات ترخیص کند. شرکت‌های زیادی برای ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرکات کشور وجود دارد که شما می‌توانید برای طی‌ کردن مراحل ترخیص کالا از بوشهر از آن‌ها کمک بگیرید.

ترخیص کالا یک فرایند مهم بوده و برای انجام این کار فرد باید تجربه کافی داشته باشد تا در مت زمانی کوتاه و بدون ایجاد مشکل کالاهای خود را از گمرکات ترخیص کند. شرکت‌های زیادی برای ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرکات کشور وجود دارد که شما می‌توانید برای طی‌ کردن مراحل ترخیص کالا از بوشهر از آن‌ها کمک بگیرید.

گمرک بوشهر

بوشهر دارای ۷۰۰ کیلومتر مرز دریایی با کشورهای اطراف است. همچنین به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مناطق و بنادر تجاری در ایران شناخته می‌شود. این بندر جز یکی از بزرگ‌ترین بندرها برای تجارت و ترخیص کالا است. ترخیص بار در گمرک بوشهر به‌صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود و فقط در برخی از ساعات خاص ترخیص کالا در این گمرک انجام نمی‌گیرد. شما می‌توانید برای ترخیص سریع‌تر کالای خود از گمرک بوشهر از شرکت آستریا کمک گرفته و به این شرکت در این زمینه اعتماد کنید.

مزیت‌های ترخیص بار از گمرک بوشهر

ترخیص بار از گمرک بوشهر مزیت‌های زیادی برای تاجران به همراه دارد که در ادامه قصد داریم به بیان برخی از این مزیت‌ها بپردازیم.

 • داشتن راه‌های ارتباطی استان بوشهر با کشورهای مجاور خلیج‌فارس مانند: عربستان، قطر، کویت، بحرین، بحرین و...
 • تخفیفات ویژه و عالی گمرکی تا سقف ۲۳ درصد
 • ترانزیت داخلی و خارجی با سرعت زیاد
 • داشتن هزینه مناسب برای دپوی کالا
 • صادرات و واردات انواع کالاها
 • با قدمت‌ترین بندر تجاری ایران
 • دارای بیشترین مرز با خلیج‌فارس
 • معافیت گمرکی برای کالاهای تولیدشده در منطقه و وارد شده به ایران
 • ترخیص کالاها در بوشهر با حداقل زمان ممکن و تشریفات کم
 • هزینه انبارداری مناسب
 • امکان صادرکردن مجدد کالاها با ورود موقت
 • نزدیکی منطقه اقتصادی پارس به بوشهر
 • گنجایش سه میلیون تن بار در سال
 • دارای انبار سرپوشیده با ابعاد ۳۷ هزار متر

مهم‌ترین کالاهای صادراتی از گمرک بوشهر

گمرک بوشهر یکی از مهم‌ترین بندرهای کشور برای صادرات و واردات و همچنین ترانزیت کالاها است. بیشترین کالاهایی که سالانه از طریق گمرک بوشهر به سایر کشورها ارسال می‌شود شامل مواد شیمی و محصولات پتروشیمی می‌باشد. برخی از این مواد گازهای مایع، متانول، کودهای اوره گرانوله، آمونیاک، روغن ‌پایه و همچنین کانی و معدنی هستند. در میان تمامی محصولات صادراتی محصولات پتروشیمی نزدیک به ۹۷ درصد از ارزش‌های کالاهای صادر شده از ایران به سایر کشورها را به خود اختصاص داده و همچنین حدود یک درصد از ارزش‌های کل صادرات به میعانات گازی مربوط است.

مهم‌ترین کالاهای وارداتی گمرک بوشهر

اغلب کالاهایی که به گمرک بوشهر وارد و سپس وارد بازارهای کشور می‌شوند وسایل اولیه موتورسیکلت و لوازم ‌یدکی موتور و دوچرخه است. علاوه‌برآن وسایل یدکی خودروهای سواری مانند بلبرینگ و لاستیک و... بخش زیادی از کالاهای وارداتی به گمرک بوشهر را به خود اختصاص می‌دهند. بخش دیگر کالاهای وارداتی را وسایل آشپزی که در غذاخوری‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد را تشکیل داده است. مواد غذایی که وارد ایران می‌شود اغلب شامل چای، برنج و موز است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد مهم‌ترین کالاهای وارداتی به بوشهر از کارشناسان شرکت آستریا کمک بگیرید.

کالاهای ممنوعه برای وارد شدن به کشور

ورود و ترخیص برخی از کالاها در ایران ممنوع بوده و تاجران باید این نوع کالاها را خریداری کنند. در ادامه برخی از این کالاها نام برده شده است.

هرنوع فیلم و ویدئو

ارزهای تقلبی

مواد و محصولات زیستی تراریخته

مواد اعتیار آور

سلاح

مواد منفجره

و...

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر درمورد موارد ممنوعه برای واردات از کارشناسان آستریا کمک بگیرید و سوالات خود را در این باره از آن‌ها بپرسید.

شرکت‌های ترخیص بار از گمرک بوشهر

پس از وارد شدن کالا به گمرک بوشهر برای آزادسازی آن باید کالا را ترخیص کرد. فرایند ترخیص کالا از گمرک یک عمل تخصصی بوده و در این زمینه هرچه تجربه و مهارت شما بیشتر باشد می‌توانید کالای خود را به‌راحتی و همچنین در مدت ‌زمان کوتاه‌تری ترخیص کنید.

برای ترخیص کالا از گمرک می‌توانید از خدمات شرکت‌های بازرگانی استفاده کنید. این شرکت‌ها با داشتن نیروهای متخصص و کاربلد به شما کمک می‌کنند که کالای خود را از گمرک آزاد کنید. در ادامه قصد داریم چند مورد از بهترین شرکت‌های ایرانی را برای ترخیص کالا معرفی کرده و همچنین ویژگی و خدمات شرکت‌های ترخیص کالا را برای شما بیان کنیم.

شرکت بازرگانی آستریا

شرکت‌های ترخیص کالا از گمرک بوشهر

همان‌طور که گفته شد ترخیص کالا یک فرآیند مهم در واردات بار است و در انجام این فرایند باید مهارت کافی داشته باشید. برای ترخیص کالا از گمرک بوشهر، می‌توانید از افراد متخصص کمک بگیرید. در ادامه چند مورد از بهترین شرکت‌هایی که به شما در ترخیص کالا از گمرک کمک می‌کنند معرفی شده‌اند.

شرکت بازرگانی آستریا

شرکت بازرگانی آستریا یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های بازرگانی ایرانی بوده که در زمینه ترخیص کالا، واردات و صادرات کالا و... فعالیت داشته و در این حوزه خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکت آستریا به دلیل داشتن پرسنل عالی و کارآمد و همچنین بهره‌مندی از خدمات پیشرفته می‌تواند خدماتی مانند ترخیص کالا از گمرک بوشهر و سایر گمرک‌های کشور، اخذ ثبت سفارش یک‌روزه، ترخیص کالاهای مجاز، پیگیری بار در گمرک توسط افراد حرفه‌ای و.... با بهترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان ممکن را در اختیار مشتریانش قرار دهد.

این شرکت باتوجه‌به سابقه و تجربه زیادی که دارد کالاهای وارداتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و همچنین با هزینه بسیار مناسب ترخیص می‌کند. در انتها راه‌های ارتباطی با متخصصان شرکت استریا برای شما آورده شده است.

نشانی: تهران، اشرفی اصفهانی، پایین‌تر از پارک اشرفی اصفهانی، خیابان وحدتی، بن‌بست ۱۲ متری، پلاک ۱، شرکت بازرگانی آستریا

شماره‌تلفن: ۰۲۱۴۴۲۱۹۰۰۲

MAERSK - APM Terminals - Invest in Georgia

شرکت بازرگانی مرسک دانمارک APM-Maersk

شرکت بازرگانی مرسک در دانمارک یکی از بهترین شرکت های فعال در حوزه ترخیص کالا می‌باشد. این شرکت بزرگ و معتبر با بیش از 25 سال در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شرکت دانمارک با توجه به سابقه زیادی که دارد بازرگانان زیادی را به سمت خود جذب می‌کند و اغلب بازرگانان بزرگ برای ترخیص کالا از این شرکت معتبر کمک می‌گیرند. شما می‌توانید برای ارتباط با این شرکت از کارشناسان آستریا کمک بگیرید.

شرکت بازرگانی اوشن نتورک اکسپرس ONE – Ocean Network Express

شرکت بزرگ و تجاری اوشن نتورک اکسپرس فعالیت خود را در سال 2017 آغاز کرد و در همان ابتدای تاسیس خود در تلاش بود که با استفاده از کارمندان مجرب بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این شرکت با سه شرکت دیگر MOL، “K”-Line و NYK همکاری داشته و با آن‌ها ادغام شده است. شرکت اوشن نتورک اکسپرس یکی بهترین شرکت‌های بازرگانی در ژاپن بوده و به دلیل داشتن تجربه و سابقه درخشانی که در این زمینه دارد بازرگانان زیادی برای ترخیص کالای خود از آن کمک می‌گیرند.

Reference Hapag-Lloyd – EnglishBusiness AG

شرکت بازرگانی هاپاگ لوید Hapag-Lloyd

شرکت بازرگانی هاپالوگ لوید یکی از معتبرترین و خوشنام ترین شرکت‌های بازرگانی در دنیا است. این شرکت بزرگ و معتبر فعالیت خود را از سال 1970 آغار کرده و برای خدمات دهی به صورت عالی تمام تلاش خود را به کار برده است. شرکت بزرگ هاپالوگ لوید در لیست بهترین شرکت‌های ترخیص کالا رتبه بالایی دارد و اغلب بازرگانان برای انجام امور بازرگانی خود از این شرکت بزرگ کمک می‌گیرند.

ویژگی‌های بهترین شرکت ترخیص کالا

شرکتی که برای ترخیص کالای خود از گمرک انتخاب می‌کنید باید کارهای شما را به‌خوبی انجام داده و در این راستا مشکلی برای شما به وجود نیاورد. شرکت‌های معروف ترخیص کالا مانند شرکت آستریا ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته که در ادامه چند نمونه از این ویژگی‌ها آورده شده است.

 • آشنایی با قوانین و مقررات گمرک
 • داشتن تیمی از افراد حرفه‌ای برای ترخیص کالا
 • آشنایی کامل با مراحل ترخیص کالا از گمرکات
 • داشتن تجربه لازم در ترخیص کالا از گمرکات کشور
 • قیمت مناسب
 • ترخیص کالا در مدت‌زمان کوتاه

خدمات که شرکت‌های ترخیص کالا باید ارائه دهند

شرکت‌های ترخیص کالا باید تمامی امور گمرک را بدون هیچ‌ کاستی انجام داده و در این زمینه کوتاهی نکند. انجام امورات ثبت سفارش کالاها و همچنین انتقال پول از کشور مبدأ به مقصد برای خرید کالا یکی دیگر از مهم‌ترین خدمات شرکت‌های ترخیص کالا می‌باشد. شرکت‌های ترخیص کالا باید هزینه‌های امور گمرکی را به بازرگانان اعلام کنند. برای داشتن اطلاعات بیشتر در جهت خدمات شرکت‌های ترخیص کالا می‌توانید از کارشناسان شرکت آستریا کمک بگیرید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بوشهر

هزینه ترخیص در بوشههر شامل هزینه‌هایی است که طی فرایند ترخیص از بوشهر به اداره گمرک و سایر سازمان‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند پرداخت می‌شود. هزینه انبارداری، هزینه تخلیه بار و بارگیری مجدد، حقوق ورودی گمرک و سایر امورات گمرکی از جمله هزینه‌هایی هستند که برای ترخیص در بوشهر باید پرداخت شوند. هزینه ترخیص کالا از گمرک در تمامی گمرکات کشور یکسان بوده و فرق چندانی با یک‌دیگر ندارند مگر هزینه ترخییص کالاهای خاصی که از تخفیفات گمرکی بهره‌مند هستند.

سخن پایانی

ترخیص کالا در بوشهر از اهمیت بالایی برخوردار است و برای انجام این کار شما باید از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشید. در برخی مواقع برای تسریع ترخیص از بوشهر شما می‌توانید از شرکت‌های ترخیص کالا مانند شرکت آستریا کمک بگیرید. شرکت‌ ترخیص کالا از گمرک بوشهر با ارائه خدمات عالی در مدت زمانی بسیار کوتاه کالاهای شما را از گمرک آزاد می‌کنند. در انتها شما می‌توانید سؤالات خود را از کارشناسان آستریا بپرسید. 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: