رپورتاژ آگهی/

ارزانترین اتاق‌های هتل فلامینگو کیش

ارزانترین اتاق‌های هتل فلامینگو کیش
کدخبر : 594880

همراه ما باشید اگر برای تصمیم‌گیری به جهت انتخاب اتاق‌های هتل فلامینگو کیش دچار تردید شده‌اید.

سفر به کیش به‌شرط اقامت در یک هتل خوش قیمت و درعین‌حال لوکس مسافرت بهتری را برای شما به تصویر می‌کشد. بر همین اساس می‌خواهیم با شما از یکی از لوکس‌ترین و اقتصادی‌ترین هتل ها در کیش بیشتر بگویم. هتل فلامینگو کیش در سال ۱۳۷۶ در زمینی به مساحت ۲۷۰۰۰ هزار مترمربع احداث‌شده است. این هتل در دو بخش مجزا با دو طراحی متفاوت و رنج قیمتی متمایز برای تان تدارک دیده‌شده است. از یک‌سو شاهد یک ساختمان ۴ طبقه هستید که در سال ۱۳۸۵ ساخته‌شده است. از سمت دیگر چیزی در حدود ۱۰۰ ویلای مدرن برای اقامت شما در سال ۱۳۷۳ طراحی‌شده است. این هتل فضای سبز و دل‌انگیزی را برای گذراندن اوقات فراغت شما فراهم آورده است پس خارج از لطف نیست که قدری از اقامتگاه‌های آن و رنج‌های قیمتی که برای شما مهیا شده است بگویم. همراه ما باشید اگر برای تصمیم‌گیری به جهت انتخاب اتاق‌های هتل فلامینگو کیش دچار تردید شده‌اید.

با هتل فلامینگو و اتاق‌های آن بیشتر آشنا شویم

انتخاب اتاق در هتل فلامینگو کیش به‌صورت اتاق‌های ویلایی معمولی، اتاق‌های ویلایی لوکس و اتاق‌های هتلی برای شما در نظر گرفته‌شده است. اگر قرار باشد در هتل اقامت لوکسی را تجربه کنید می‌توانید به ویلاهای لوکسی که برای شما با خدمات رفاهی کامل در نظر گرفته‌شده است سری بزنید. اگر تمایل به حضور در هتل ندارید،اما نمی‌خواهید قیمت زیادی را هم برای اقامت در ویلاهای هتل متحمل نشوید می‌توانید به ویلاهای معمولی برای حضور در کیش مراجعه کنید. در آخر هم شبیه تمامی توریست‌ها و گردشگران کیش در هتل اصلی این اقامتگاه اتاق‌ها و سوئیت‌های مجهزی برای شما در نظر گرفته‌شده است. برای کسانی که نمی‌خواهند در شلوغی اقامت داشته باشند و تمایل دارند دور از رفت‌وآمد دیگران به استراحت بپردازند. توصیه می‌کنیم ویلاهای فلامینگو را به یاد داشته باشند. افرادی که تمایل دارند بودجه کمتری را در طول سفر متحمل شوند هم می‌توانند با رزرو اتاق‌های هتل فلامینگو کیش در خود هتل اصلی تجربه متفاوتی را داشته باشند.

اتاق‌های ویلایی معمولی

اتاق‌های ویلایی همان‌طور که از نام آن مشخص است اتاق‌های بزرگی هستند که برای اقامت خانواده‌ها گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. البته باید بگویم که این اتاق از اتاق‌های هتل فلامینگو کیش محسوب نمی‌شود. چراکه در فضای بیرون از هتل اتاق با مبلمان چوبی و کف‌پوشی از سرامیک ایده پردازی شده است تا فضای ویلایی و منحصربه‌فردتری را شاهد باشید. چشم‌انداز این اتاق‌ها رو به محوطه فضای سبز است. شما اگر سه الی چهار نفر هستید و یا فرزند خردسال همراه شما است و می‌خواهید تجربه متفاوت و راحت‌تری را از سفر به کیش داشته باشید حتماً رزرو این اتاق را البته اگر شرایط قیمتی آن برایتان مهم نیست در نظر داشته باشید.

اتاق‌های ویلایی معمولی

اتاق‌های ویلایی لوکس

خدماتی که در اتاق‌های ویلایی لوکس برای شما در نظر گرفته‌شده است به‌مراتب از اتاق‌های ویلایی معمولی بیشتر است. در تمام اتاق شما شاهد یک دکوراسیون مدرن با خدمات رفاهی کامل هستید. برای اتاق‌ها سیستم‌های امنیتی اعلام حریق، تلفن، تلویزیون، خدمات روم سرویس و دیگر ملزومات ویژه ی هتل‌های ۴ ستاره در نظر گرفته‌شده است. انتخاب بسته به نیاز شما از دو تخت خوابه تا چهار تخت خوابه همراه با سرویس اضافه برای مهمان در پیش رویتان قرار داده‌شده است. در این اتاق‌ها شما شرایط برای آشپزی کردن هم دارید و به‌راحتی می‌توانید شبیه ویلاهای شمال خود به پخت‌وپز با منظره‌ای بسیار زیبا بپردازید.

اتاق‌های هتلی

شبیه تمامی هتل‌های دیگر در اتاق‌های ویلایی امکانات مخصوص هم‌راستا با یک هتل چهار ستاره برای شما در نظر گرفته‌شده است. باید به شما بگویم این هتل فاقد آسانسور است و اگر قرار است با افراد کم‌توان و سالمند به این هتل برای اقامت بروید گزینه مناسبی برای شما نیست. بهتر است از بخش ویلاهای هتل دیدن کنید تا سفر برای شما خوشایندتر دنبال شود. درصورتی‌که رفت‌وآمد برای شما به دلیل عدم استفاده از آسانسور دشوار نیست می‌توانید با هزینه کمتر در کیش اقامت داشته باشید. در هتل لابی، کافی‌شاپ، سیستم‌های امنیتی اعلام حریق، تلفن، تلویزیون، خدمات روم سرویس و دیگر ملزومات موردنیاز شما به جهت اقامتی دل‌پذیر در نظر گرفته‌شده است.

اقامت در هتل فلامینگو کیش

هزینه اقامت در هتل فلامینگو کیش

 • اتاق سه تخته هتلی برای ۱۶۷۵۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۳%
 • اتاق چهار تخته ویلایی لوکس ۱۸۷۶۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۷%
 • اتاق چهار تخته هتلی ۲۰۲۹۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۴%
 • سوئیت یک‌خوابه چهار نفره ویلایی لوکس ۲۲۳۰۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۲%
 • سوئیت یک‌خوابه پنج‌نفره ویلایی لوکس ۲۵۸۵۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۳%
 • اتاق دوتخته استاندارد بدو آسانسور ۱۰۱۵۰۰۰ با اعمال تخفیف ۷۳%
 • اتاق دوتخته هتلی با ۱۳۲۰۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۲%
 • اتاق سه تخته ویلایی لوکس ۱۵۲۲۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۷%
 • اتاق دوتخته ویلایی معمولی ۱۰۱۵۰۰۰ با اعمال تخفیف ۷۱%
 • اتاق دوتخته ویلایی لوکس ۱۱۶۸۰۰۰ با تخفیف ۶۱%
 • اتاق سه تخته ویلایی معمولی ۱۷۳۳۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۲%
 • اتاق چهار تخته ویلایی معمولی ۲۲۳۰۰۰۰ با اعمال تخفیف ۶۱%

کلام آخر در مورد معرفی اتاق‌های هتل فلامینگو

همان‌طور که در مقاله پیش رو مطالعه کردید برای اقامت شما در هتل فلامینگو انتخاب‌های متفاوتی برای شما در نظر گرفته شده است. از یک‌سو می‌توانید در یک هتل چهار طبقه البته با در نظر گرفتن عدم استفاده از آسانسور اقامت ارزانی را تجربه کنید. از سوی دیگر در ویلاهای معمولی و لوکس بسته به بودجه‌ای که دارید یک سفر مقرون‌به‌صرفه یا لوکس را در پیش روی خود داشته باشید. البته شرایط تخفیفی این روزها قیمت‌های بسیار مقرون به صرفه ای را برایتان فراهم کرده است تا شما هم بتوانید از خدمات و امکانات این هتل نهایت لذت را در زمان اقامت در کیش ببرید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: