رپورتاژ آگهی/

کارت به کارتی آسان با دیجی پی

کارت به کارتی آسان با دیجی پی
کدخبر : 597493

تلفن‌های همراه کارکردهای متنوعی دارند. اما با جرات می‌توان گفت کارت به کارت با گوشی یکی از بهترین کارکردهای تلفن‌های همراه است. این دستاورد بزرگ، باعث شده است تا بسیاری از ما به راحتی و بدون مراجعه حضوری به بانک بتوانیم وجه مورد نظر خود را کارت به کارت کنیم.

تلفن‌های همراه کارکردهای متنوعی دارند. اما با جرات می‌توان گفت کارت به کارت با گوشی یکی از بهترین کارکردهای تلفن‌های همراه است. این دستاورد بزرگ، باعث شده است تا بسیاری از ما به راحتی و بدون مراجعه حضوری به بانک بتوانیم وجه مورد نظر خود را کارت به کارت کنیم.

اما در کنار تمام این مزایا، یک مشکل کوچک نیز وجود دارد و آن متعدد بودن روش‌های کارت به کارت با گوشی است. البته این موضوع به خودی خود بد نیست؛ اما ممکن است از نظر امنیتی مشکلاتی را به همراه داشته باشد. بنابراین استفاده از روشی که جزء بهترین روش‌ها باشد و در عین امنیت بالا، سرعت خوبی نیز داشته باشد بسیار مهم است. با توجه به این اهمیت، ما در این مطلب شما را با بهترین روش کارت به کارت با گوشی آشنا کرده‌ایم. این روش، استفاده از بهترین اپلیکیشن کارت به کارت است. نام این اپلیکیشن، دیجی‌پی است.

کارت به کارت با اپلیکیشن

اپلیکیشن‌هایی که برای کارت به کارت کردن کاربرد دارند از نظر تنوع، کارکرد و تعداد بسیار متنوع هستند. برخی از اپلیکیشن‌ها علاوه بر گزینه کارت به کارت، خدمات مالی مختلفی را نیز ارائه می‌دهند. با این حال تمام اپلیکیشن‌های پرداختی، دارای چندین ویژگی مشترک هستند. از جمله آنکه:

  • برای امور مالی ساده و روزمره همچون کارت به کارت با گوشی، خرید شارژ، خرید بسته اینترنتی و... کاربرد دارند.
  • کاربری اکثر اپلیکیشن‌ها بسیار ساده و آسان است.

اما در کنار دو ویژگی مشترک فوق، اپلیکیشن‌ها از برخی جهات نیز متفاوت هستند و در واقع تفاوت‌هایی بین آنها دیده می‌شود. از جمله آنکه:

  • امنیت برخی از اپلیکیشن‌ها پایین است.
  • خدماتی که توسط برخی از اپلیکیشن‌ها ارائه می‌شود بسیار کم است.
  • برخی از اپلیکیشن‌ها در کنار خدمات مالی، خدمات متنوعی را در زمینه خرید نیز ارائه می‌کنند. خرید اقساطی و یا ارائه وام از جمله این موارد است.
  • سرعت خدمات برخی از اپلیکیشن‌ها نیز پایین‌تر از سایر اپلیکیشن‌ها است.

اپلیکیشن دیجی‌پی اپلیکیشنی متفاوت از سایر اپلیکیشن‌ها

در میان اپلیکیشن‌هایی که برای امور مالی و پرداختی کاربرد دارند، دیجی‌پی از نظر سرعت، امنیت و خدمات پرداختی یک اپلیکیشن بسیار منحصر به فرد محسوب می‌شود. این اپلیکیشن در کنار خدماتی چون کارت به کارت با گوشی از خدمات دیگری همچون خرید شارژ، کیف پول دیجی‌پی، خرید اقساطی یا اعتباری، ارائه وام و... نیز برخوردار است. کار کردن با اپلیکیشن دیجی‌پی نیز بسیار آسان است و به راحتی می‌توان خدماتی همچون کارت به کارت را با آن انجام داد.

کارت به کارت با گوشی از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی

برای کارت به کارت از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی، ابتدا باید این اپ را دانلود و نصب کنید. دانلود و نصب این اپلیکیشن نیز مانند کاربری آن بسیار آسان است. بعد از نصب، باید در اپلیکیشن ثبت نام کنید. فرآیند ثبت نام معمولا از طریق شماره موبایلی که به نام خود شما است انجام می‌شود. حالا کافیست وارد اپلیکیشن شوید و از خدمات مختلف آن از جمله کارت به کارت استفاده کنید. اما علاوه بر این روش، روش دیگری نیز برای کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی وجود دارد. این روش، استفاده از کیف پول دیجی چی است.

کارت به کارت با کیف پول دیجی‌پی

همانطور که گفتیم، اپلیکیشن دیجی‌پی دارای کیف پول نیز است. استفاده از کیف پول از مزیت‌هایی همچون کارت به کارت یا خرید شارژ بدون رمز دوم برخوردار است. برای استفاده از کیف پول ابتدا باید آن را شارژ کنید. اگر وارد اپلیکیشن شوید گزینه کیف پول را نیز مشاهده خواهید کرد.

سقف روزانه برای شارژ کیف پول در حال حاضر 20 میلیون تومان است. جالب آنکه شما می‌توانید تا سقف 20 میلیون تومان نیز از طریق کیف پول انتقال دهید؛ اما این مبلغ را باید طی دو مبلغ 10 میلیون تومانی به صورت جداگانه انجام دهید. برای عملیات انتقال نیز باید مانند روند عادی، شماره کارت مقصد و مبلغ مورد نظر را وارد کنید تا عملیات شما به راحتی انجام شود.

شرایط کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی

کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی، از مبدا بیش از 20 بانک و موسسه مالی که عضو شتاب هستند، به مقصد تمام بانک‌ها و موسسات مالی امکان‌پذیر است. در رابطه با سقف کارت به کارت بانکی با اپلیکیشن دیجی‌پی، در حال حاضر محدودیت خاصی وجود ندارد و حداکثر مبلغ قابل انتقال، 10 میلیون تومان است.

مزایای کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی

  • کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی، مزایای خاصی دارد. از جمله آنکه:
  • روش‌های کارت به کارت با دیجی‌پی علاوه بر کارت به کارت عادی، شامل کارت به کارت کردن با کیف پول نیز است.
  • کارت به کارت با کیف پول دیجی‌پی بسیار سریع است و در کنار امنیت بالا، بدون نیاز به رمز دوم است.
  • سقف کارت به کارت با اپلیکیشن دیجی‌پی محدودیت خاصی ندارد و مانند اپلیکیشن‌های بانکی است.

دیجی‌پی یک پلتفرم مالی کامل

پلتفرم دیجی‌پی یک پلتفرم بسیار کامل است؛ زیرا این نهاد پرداختی بزرگ در کنار مزایایی که به آنها اشاره کردیم در نسخه‌های متعدد نیز قابل دسترسی است. نسخه وب از جمله این نسخه‌ها است. این بدان معناست که اگر شما به هر دلیلی به استفاده از اپلیکیشن تمایل نداشتید، می‌توانید با مراجعه به نسخه وب دیجی‌پی، از خدمات مختلف مالی و پرداختی آن برخوردار شوید. علاوه بر این می‌توانید با فعال کردن خرید BNPL یا خرید اعتباری (الان بخر، بعدا پرداخت کن) و نیز دریافت اعتبار دیجی‌پی، خریدهای خود را به صورت قسطی نیز انجام دهید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: