رپورتاژ آگهی/

پته مرجع خرید بلیط ارزان چارتری و لحظه آخری

کدخبر : 597642

سفر با هواپیما بهترین و سریع‌ترین روش برای جا به جایی است. اما بیشتر افراد سفر با هواپیما را پر‌هزینه و گران می‌دانند. خرید بلیط هواپیما راهکارهایی دارد که در صورتی که از آنها اطلاع داشته باشید، می‌توانید در کنار سفری ارزان، در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد خود برسید. همچنین آژانس هوایی مناسب می‌تواند تا حد چشمگیری باعث کاهش هزینه‌های شما باشد. در ادامه از آژانس پته به عنوان مرجع خرید بلیط ارزان چارتری و لحظه آخری رونمایی می‌کنیم و تمامی نکات یک سفر مقرون به صرفه هوایی را به شما معرفی می‌کنیم.

بلیط چارتری چیست؟

یک پرواز چارتری زمانی اتفاق می‌افتد که آژانس‌های هواپیمایی یا شرکت‌های گردشگری یا هر نهاد و شخصی همه یا تعدادی از صندلی‌های هواپیما را پیش خرید یا به اصطلاح چارتر می‌کنند و رابط بین ایرلاین و مسافرین می‌شوند. هنگامی که آژانسی بلیط همه ایرلاین را خریداری می‌کند، بر اساس قرارداد میان ایرلاین و آژانس چارتر کننده، آژانس‌ها موظف به پرداخت هزینه کامل تمام صندلی‌های هواپیما هستند. در صورتی که همه بلیط های یک پرواز به فروش نرسیده باشد، آژانس برای کاهش خسارت خود اقدام به کاهش قیمت بلیط هواپیما می‌کند. اگر نمی دانید بلیط هواپیما چارتر بخریم یا سیستمی تفاوت آن در همین نکته است. نرخ بلیط چارتر متناسب با توجه تقاضای مسافران تغییر می‌کند در حالی که بلیط سیستمی در هر شرایطی نرخ ثابتی دارد. در روزهای تعطیل یا اواخر هفته که تردد مسافران بیشتر می‌شود، قیمت بلیط‌ های چارتری بالاتر می‌رود و ممکن است گاهی بالاتر از بلیط سیستمی باشد، اما در روزهای وسط هفته یا ایام غیر تعطیل که درخواست سفر کاهش پیدا می‌کند بلیط‌ها ارزان‌تر خواهند شد.

خرید بلیط ارزان چارتری

بلیط لحظه آخری چیست؟

در صورتی که در فاصله یک روز و یا چند ساعت مانده به پرواز همچنان بلیط چارتری فروش نرفته باشد، قیمت بلیط کاهش بیشتری داشته و به "بلیط لحظه آخری" تبدیل می‌شود. در واقع بلیط لحظه آخری یک نوع بلیط چارتری است. خرید بلیط لحظه آخری می‌تواند در کاهش هزینه سفر شما بسیار موثر باشد. قیمت بلیط لحظه آخری در شرایط خاص حتی از قیمت بلیط اتوبوس هم پایین‌تر می‌آید و بسیار مقرون به صرفه است. خرید بلیط لحظه آخری اما همیشگی نیست. برای خرید بلیط لحظه آخری قاعده و قانون خاصی برقرار نیست و نمی‌توان روشی برای خرید قطعی این نوع بلیط مشخص کرد. اگر برنامه سفر شما مشخص است نمی‌توان به بلیط لحظه آخری دل خوش بود بهتر است از روزها قبل اقدام به خرید بلیط چارتری یا سیستمی کنید. برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری بهتر است مدام جستجو کنید و در آژانس‌های هواپیمایی به دنبال تخفیف خوب بگردید.

آژانس پته مرجع بلیط چارتری و لحظه آخری

آژانس پته، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز نموده است، این شرکت مرجع اصلی بلیط های چارتری و لحظه آخری در کلاس های پروازی مختلف و مقاصد متفاوت است. آژانس هوایی پته با قوی ترین زیر‌ساخت‌ها، بالاترین استاندارد‌ها می‌کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید. خرید بلیط هواپیما چارتری پته به شرح زیر است.

خرید بلیط ارزان لحظه آخری

جستجو و خرید بلیط چارتری پته

ابتدا وارد صفحه جستجوی بلیط در وبسایت پته شوید. اگر به دنبال بلیط چارتری درون کشور هستید، پرواز داخلی و اگر به دنبال بلیط چارتری خارجی هستید، پرواز خارجی را انتخاب کنید. پس از اینکه فرم جستجو را مقابل خود مشاهده کردید، اطلاعات لازم شامل مبدا، مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی و تعداد مسافران را وارد کنید.در صورتی که قصد خرید بلیط رفت و برگشت را دارید، با کلیک بر روی گزینه رفت و برگشت، تاریخ رفت و تاریخ برگشت خود را مشخص کنید. سپس بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید. خرید بلیط رفت و برگشت نسبت به بلیط یک طرفه ارزان‌تر است. پس از جستجو ارزان‌ترین پرواز در صدر لیست با برچسب " ارزان‌ترین" برایتان به نمایش در می‌آید. سپس با وارد کردن اطلاعات شخصی خود و همراهانتان می‌توانید اقدام به خرید بلیط چارتری کنید.

جستجو و خرید بلیط لحظه آخری پته

برای خرید بلیط لحظه آخری پته، تمامی مراحل مانند خرید بلیط چارتری است. در صورتی که در زمان جستجو شما بلیط لحظه آخری موجود باشد پس از اتمام جستجو با برچسب " لحظه آخری " در صدر فهرست پروازهای مورد نظر خود مواجه می‌شوید.

نکاتی در مورد بلیط چارتری و لحظه آخری

برای خرید بلیط چارتری و لحظه آخری باید مراقب رعایت برخی نکات باشید و آگاهی از این نکات می‌تواند جلوی ضرر و زیان شما را بگیرد.

  • هنگام خرید بلیط چارتری و لحظه آخری به قوانین استرداد وجه کنسلی توجه کنید. معمولا برای بلیط های لحظه آخری وجهی برگردانده نمی‌شود و برای بلیط های چارتری تا حد زیادی از وجه به عنوان خسارت برداشته می‌شود.
  • هنگام وارد کردن مشخصات فردی خود دقت کنید. بلیط هواپیما در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات، امکان ویرایش ندارد و باید بلیط را کنسل و مجددا اقدام به خرید آن کنید.
  • اگر بلیط چارتری ارزان یا لحظه آخری پیدا کردید، در خرید آن درنگ نکنید. این نوع بلیط‌ها به علت پایین بودن قیمت پرطرفدار‌اند و زود به فروش می‌رسند.
  • برای فرزند دلبند خود بلیط سیستمی بگیرید. بلیط های چارتری و لحظه آخری با قیمت یکسان برای همه سنین ارائه می‌شود در حالی که بلیط سیستمی برای کودکان با تخفیف زیادی همراه است.
  • در ایام پیک سفر به دنبال بلیط ارزان نباشید و بلیط خود را از ماه قبل خریداری کنید.
  • در صورت پیدا کردن بلیط لحظه آخری و خرید آن، پیش از سفر به فکر بلیط برگشت باشید و خرید بلیط را به روزهای پایانی سفر موکول نکنید.

مرجع خرید بلیط هواپیما

کلام پایانی

سفر با هواپیما ایمن ترین روش برای رسیدن به مقصد دلخواه شما است. برای سفر با هواپیما دیگر لازم نیست هزینه های بالایی پرداخت کنید و می‌توانید در ایامی که تعطیل نیست و وسط هفته با خرید بلیط چارتری و لحظه آخری به سفر ارزان و در عین حال مطلوب بروید. در صورتی که برای استفاده از خدمات پته سوالی دارید با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: