رپورتاژ آگهی/

قیمت پودر استخوان برای ایمپلنت

قیمت پودر استخوان برای ایمپلنت
کدخبر : 598200

قیمت پودر استخوان برای ایمپلنت از نوع پیوند استخوان به طور میانگین 2.000.000 الی 20.000.000 تومان می‌باشد. بدیهی است که این محدوده وابسته به تعداد واحد پیوند استخوان، وسعت و حجم تحلیل استخوان، نوع و کیفیت مواد مورد استفاده در پیوند استخوان و میزان تخصص پزشک متغیر می‌باشد.

قیمت پودر استخوان برای ایمپلنت از نوع پیوند استخوان به طور میانگین ۲.۰۰۰.۰۰۰ الی ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان می‌باشد. بدیهی است که این محدوده وابسته به تعداد واحد پیوند استخوان، وسعت و حجم تحلیل استخوان، نوع و کیفیت مواد مورد استفاده در پیوند استخوان و میزان تخصص پزشک متغیر می‌باشد.

تفاوت در قیمت انواع پودر استخوان و ذکر یک مثال ملموس

فرض کنید برای خرید یک تلفن همراه وارد فروشگاه شده و فروشنده به شما انواع مدل‌ها را معرفی می‌کند؛ حال شما با درنظر گرفتن شرایط و نوع استفاده و کاربری آن تصمیم به انتخاب یکی از آنان را گرفته و با مشورت و اعتماد به صاحب فروشگاه بهترین را مدل متناسب به نیازتان را خریداری می‌کنید.

دقیقا همین قصه در مورد ایمپلنت دندان وانواع آن نیز اجرا می‌شود. با این تفاوت که دندان موضوعی حساس و خیلی مهم‌تر از تلفن همراه بوده و به همین علت مراجعه به متخصص و اعتماد به دندانپزشک متخصص ایمپلنت که از همه نظر بتوان به او و مهارتش استناد کرد؛ واجب تر است.

از این بابت نیز نگران نباشید!

ما بهترین متخصص ایمپلنت که شما را از هر لحاظ همراهی و به مقصودتان برساند را در این مقاله معرفی می‌کنیم.

پیوند استخوان برای ایمپلنت و دکتر احسان بیرنگ، همان که دنبالش هستید

دکتر بیرنگ از بهترین فوق تخصصان درمان‌های پیشرفته ایمپلنت است که تمامی خدمات را با به روز ترین تجهیزات انجام می‌دهد.

دکتر بیرنگ شما را از انجام بهترین نوع ایمپلنت متناسب به شرایطتان آسوده خاطر کرده و شعار مراجعه کنندگان دکتر در این باره در یک جمله این است؛

بهترین ایمپلنت در کمترین زمان و مناسب‌ترین قیمت

دکتر بیرنگ عضو بنیاد نخبگان و عضو هیات مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران و ارائه کننده کلیه خدمات در حوزه کاشت دندان به روش دیجیتال است.

به نقل از دکتر احسان بیرنگ متخصص ایمپلنت در تهران:

برای اینکه حداقل بتوانیم خدمت اولیه‌ای ارائه کرده باشیم؛ تیم تخصصی ایمپلنت ما، به‌هیچ‌عنوان هزینه‌ای برای مشاوره جهت کاشت ایمپلنت نمی‌گیرند و مشاوره‌های ما کاملاً رایگان است. حتی بسیاری از دوستان در شهرستان هستند و ما آن‌ها را به رایگان راهنمایی می‌کنیم که در شهرستان خودشان درمان را انجام دهند.

انواع پودر استخوان برای ایمپلنت

در انجام پیوند استخوان برای ایمپلنت از پودرهای متفاوتی استفاده می‌شود که وابسته به شرایط فرد و بودجه او، صورت می‌گیرد.

انواع پودر استخوان برای ایمپلنت دندان شامل :

  1. زنوگرافت
  2. آلو گرافت
  3. اتوگرافت
  4. آلوپلاست

زنوگرافت

یکی از رایج ترین پودر استخوان ها ، زنو گرافت می باشد. این پودر از استخوان گاو تهیه می شود و به صورت استریل شده فریز می شود. این پودر دارای عوارض بسیار کمی است و امکان انتقال بیماری در این روش بسیار پایین است. از معایب پودر استخوان زنو گرافت این موضوع است که برای پیوند استخوان های وسیع مناسب نیست.

اتوگرافت

در این روش به وسیله یک جراحی مقداری استخوان از ران، ساق، ساعد، زانو و …. برداشته می شود و پودر استخوان از بدن خود فرد ساخته می شود. موفقیت در این روش بسیار بالا می باشد و از معایب آن می توان به نیاز به دو جراحی می باشد.

آلوگرافت

در این مورد پودر استخوان از بدن انسان های فوت شده گرفته می شود و سپس استریل و فریز می شود. در این روش نیازی به جراحی برای برداشتن استخوان از خود فرد نیست و از معایب آن می توان به این مورد اشاره کرد که در برخی موارد امکان انتقال بیماری وجود دارد.

آلو پلاست

این نوع با سایر پودرها متفاوت می باشد و در این روش از مواد سنتزی استفاده می شود و زمانی که سلول ها بدن در کنار این مواد قرار میگیرند، شروع به ساختن استخوان می کنند. این نوع پودر کمترین تهاجم را دارد و انتقال بیماری در این نوع روش بسیار پایین می باشد.

هزینه پودر استخوان برای ایمپلنت چطور محاسبه می‌شود؟

بگذارید پاسخ این سوال را مستقیما از زبان دکتر بیرنگ بهترین متخصص ایمپلنت تهران بشنویم:

« ببینید دوستان پیوند استخوان بافت نرم به این صورت است که مثلاً همین‌الان ما بیماری داشتیم که جراحی کرده یا نوبت گذاشتیم برای جراحی، برایشان توضیح می‌دهیم که مثلاً وقتی ما می‌خواهیم دندان شما را خارج کنیم؛ به علت آن کیست یا عفونتی که دارید یا دیواره‌ی استخوانی که از بین رفته است؛ وقتی‌که ایمپلنت را قرار می‌دهیم باید استخوان ازدست‌رفته یا خورده‌ی شما را بازسازی کنیم؛ در این بازسازی گاهی ما نیاز به استفاده از پودر استخوان اصطلاحاً که من دوستش ندارم و می‌گویم بایومتریال و لثه‌ی مسرودی که باز دوستش ندارم و می‌گویم مِمبران می‌کنیم و اکثراً بافت نرم یا لثه‌ی اطراف دندان شما تحلیل رفته است که ما بایستی برای اینکه آن را به حالت اولیه برگردانیم؛ باید پیوند بزنیم که این‌ها یکسری از کارهایی است که باید در کنار درمان ایمپلنت برای شما انجام دهیم؛ در خود آن باز انواع پیوندهای استخوانی وجود دارد؛ پیوند استخوان شرکت‌های ایرانی، کره‌ای، آفریقایی، اروپایی، آمریکایی است و قطعاً تفاوت قیمت در این‌ها بسیار زیاد است؛ به این دلیل که بالاخره جنس هرکدام یا شرکتشان متفاوت است؛ طبیعتاً قیمت‌ها متفاوت است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: