در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

کدخبر : 539332

​بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود و در ادامۀ پروژه‌های ساخت مدرسه و کتابخانه در نقاط مختلف کشور، همزمان با دهه مبارک فجر، عملیات احداث کتابخانه «پاسارگاد» را در استان فارس، شهرستان پاسارگاد آغاز کرد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، طی مراسمی که با حضور سید احمد احمدی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، صادق فلاحی فرماندار شهرستان پاسارگاد، حجت الاسلام و المسلمین پردل امام جمعه شهرستان پاسارگاد، روح الله منوچهری مدیرکل نهاد کتابخانه‌های استان فارس، اسماعیل دوستی عضو هیئت‌عامل بانک‌پاسارگاد، اعضای شورای شهر، مسئولان منطقه، جمعی از مدیران بانک‌پاسارگاد و اهالی محل برگزار شد، کلنگ احداث یک باب کتابخانه در شهرستان پاسارگاد، زده‌شد.

 

pic-1-42a83a04c7

در این مراسم مهندس دوستی عضو هیئت‌عامل بانک پاسارگاد ضمن اشاره به اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی گفت: بانک پاسارگاد در عرصه ایفای رسالت‌های اجتماعی، در بین بانک‌های کشور پیشتاز است. این بانک با داشتن بیش از 1.5 میلیون نفر سهامدار، بانکی مردمی است. وی با اشاره به اقدامات بانک پاسارگاد در زمینه ایجاد اشتغال در کشور افزود: این بانک تاکنون بیش از 26 مدرسه و 17 کتابخانه در نقاط مختلف کشور ساخته‌است و در سال آینده نیز، 13 مدرسه دیگر به این تعداد افزوده خواهد شد.

در این مراسم دکتر احمدی‌زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با اشاره به نقش مردم، به عنوان محور تمام برنامه‌ها در نظام جمهوری اسلامی ایران، از اقداماتی که بانک پاسارگاد در جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم انجام داده است، تقدیر کرد و عزم و اراده مدیران این بانک را در مسیر خدمت به مردم، ارزشمند خواند.

 

494-fbc40f3e25-80d78a1d3d47cb7a4e98a115124b4f8d

در ادامه دکتر فلاحی فرماندار شهرستان پاسارگاد، از اقدامات فرهنگی و ارزشمند بانک پاسارگاد در زمینه ساخت کتابخانه تشکر کرد و گفت: این اقدام شایسته بانک پاسارگاد می‌تواند الگویی برای سایر بانک‌ها باشد تا علاوه بر انجام امور اقتصادی و بانکداری، در حوزه مسائل فرهنگی نیز فعالیت داشته‌باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمین پردل امام‌جمعه پاسارگاد نیز با اشاره به اهمیت سرانه مطالعه و همچنین نهادینه‌سازی فرهنگ کتابخوانی در کشور، از بانک پاسارگاد به دلیل توجه به این حوزه قدردانی کرد و خواستار استمرار چنین اقدامات ارزشمندی شد.

منوچهری مدیرکل نهاد کتابخانه‌های فارس در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از همراهی و همکاری ارزشمند بانک پاسارگاد در احداث کتابخانه، از این بانک به‌عنوان مجموعه‌‌ای که در زمینه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی اقدامات در خور تحسینی را انجام داده‌است، یاد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه