افتخاری دیگر برای گروه مالی اقتصادنوین

کدخبر : 539562

🔹 شرکت‌های لیزینگ اقتصادنوین و تامین سرمایه نوین از جمله شرکت‌های گروه مالی اقتصادنوین در بیست و سومین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران به ترتیب موفق به کسب رتبه نخست در «شاخص بازده فروش» و «شاخص بهره‌وری کل عوامل» در گروه واسطه‌گری‌های مالی شدند.

 به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، براساس گزارش گروه کارشناسی رتبه‌بندی IMI-100 در بیست و سومین دوره  ۵۰۰ شرکت برتر کشور که توسط سازمان مدیریت صنعتی در ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری در محل همایش‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، شرکت لیزینگ اقتصادنوین توانست برای نخستین بار، در میان شرکت‌های بزرگ گروه واسطه‌گری مالی، مقام نخست از نظر بازده فروش را از آن خود کند.

▫️ در این دوره، شرکت لیزینگ اقتصادنوین با چهار رتبه صعود نسبت به دوره پیش، توانست در بین ۱۴ شرکت گروه واسطه‌گری‌های مالی به‌عنوان پیشتاز از نظر بازده فروش (۱۰۵.۲۱درصد) مفتخر به دریافت لوح شود. این درحالی است که میانگین صنعت در شاخص بازده فروش، ۶۲ درصد بوده است.

▫️ همچنین، شرکت لیزینگ اقتصادنوین، در این دوره، نسبت به دوره گذشته، در شاخص سود قبل از کسر مالیات ۹.۳ و در شاخص ارزش افزوده ۱.۴ درصد رشد را نیز تجربه کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه