کدخبر : 540659

​محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران و کارکنان این بانک تقدیر کرد.

این بانک تفاهم‌نامه‌های مختلفی با معاونت حمل و نقل شهرداری تهران و همچنین سازمان تاکسیرانی دارد و در حوزه‌های معیشتی، نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری و خرید پوشش بیمه‌ای به رانندگان تاکسی تسهیلاتی را پرداخت می‌کند.

به دلیل اقدامات مؤثر بانک مهر ایران در این حوزه، محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک مهر ایران و کارکنان این بانک تقدیر کرد.

متن این تقدیرنامه به این شرح است:

«با سلام و احترام

ضمن تبریک مبعث پیامبر اکرم(ص) و همچنین تقارن فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و نوروز باستانی ۱۴۰۰ به حضرت‌عالی و تمامی همکاران محترم در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، به استحضار می‌رساند سالی که گذشت با وجود فراگیری و ویروس منحوس کرونا، برای تاکسیرانی و تاکسیرانان شهر تهران سرشار از تلخی‌ها و سختی‌هایی بود. همکاری آن بانک در فرآیند نوسازی و کمک به معیشت آسیب‌دیده تاکسیرانان خدوم تهران، کمی از دردهای خانواده تاکسیرانان موفق در طرح نوسازی تاکسی فرسوده را التیام بخشید. لذا حسب قاعده «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از این سازمان و همچنین تمامی تاکسیرانان و مالکین تاکسی‌های فرسوده پایتخت، از زحمات و حمایت‌های حضرت‌عالی و همچنین تمامی همکاران دخیل در فرآیند نوسازی تاکسی‌های فرسوده شهر تهران کمال تقدیر و تشکر را اعلام دارم.

همچنین لازم است از تمامی مدیران محترم آن بانک که طی سال ۱۳۹۹ گام‌های مؤثر و قابل تقدیری در پیشبرد برنامه نوسازی ناوگان تاکسیرانی و کاهش تبعات و اثرات مهلک انباشتگی ۵۰ درصدی تاکسی‌های فرسوده شهر تهران در افزایش آلودگی هوای شهر برداشتند، کمال سپاس‌گزاری خود را اعلام کنم.

از درگاه حضرت حق، سالی سرشار از موفقیت، سلامتی، بهروزی و شادکامی برای شما، همکاران محترم و ملت بزرگ ایران زمین خواستارم.»

 

روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه