کدخبر : 540714

​شعب و واحدهای کشیک بانک توسعه تعاون در ایام نوروز 1400 از ساعت 9 الی 12 آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون در راستای تداوم ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ،در تعطیلات رسمی نوروز، شعب و واحدهای ستادی منتخب این بانک در روزهای 2، 3 و 4 فروردین به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان خواهند بود.

بانک+توسعه+کشیک

 

بر این اساس، ساعت کاری و ارائه خدمات به مشتریان در شعب کشیک سراسر کشور از ساعت 8:30 الی 12:30 برای کارکنان و از ساعت 9 الی 12 برای مشتریان با رعایت کامل ضوابط و مقررات خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است پیرو ابلاغ وزارت محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استناد به لایحه قانونی تعطیلات رسمی کشور، مصوب شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران، با توجه به بازه تعیین شده تعطیلات رسمی از 29 اسفند الی 4 فروردین ، روز سی ام اسفندماه جزو تعطیلات رسمی کشور محسوب شده و بنابراین شعب بانک در این روز تعطیل خواهند بود.

در پایان تصریح می گردد با توجه به تنوع و تکثر خدمات ارائه شده غیرحضوری و ظرفیت های مناسب بانکداری الکترونیک در بانک توسعه تعاون، مشتریان می توانند در هر روز و هر ساعت از شبانه روز از خدمات بانکداری مجازی این بانک از طریق سامانه های مدرن بانکی از جمله اینترنت بانک، موبایل بانک و سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون استفاده نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه