با تصویب مجمع سهامداران صورت گرفت:

کدخبر : 541224

در مجمع عمومی فوق العاده شرکت خدمات انفورماتیک که روز سه شنبه هفدهم فروردین ماه به ریاست جناب آقای ناصری نماینده شرکت ملی انفورماتیک و با حضور اکثریت سهامداران این شرکت برگزارشد، افزایش سرمایه 1960 میلیارد تومانی از محل تجدید ارزیابی دارایی های استهلاک ناپذیر به تصویب رسید.

در ابتدای جلسه، جناب آقای دکتر "عبدالرضا شاکری" معاون اقتصادی و توسعه سرمایه انسانی شرکت خدمات انفورماتیک با ارائه گزارشی از رتبه شفافیت در بورس، روند افزایش سرمایه شرکت و نیز سودآوری آن در سالهای اخیر، به پوشش بودجه سال 99 اشاره و بیان نمود که سود سال 99 نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد داشته و انشاالله در مجمع عمومی سالیانه شرکت که در نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار می شود گزارشهای تکمیلی ارائه خواهد شد.

 

photo_۲۰۲۱-۰۴-۰۷_۱۱-۴۳-۰۷

 

همچنین در این مجمع، جناب آقای مهندس "سید ابوطالب نجفی" مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک با اشاره به تلاشهای صورت گرفته برای گذر موفق از چالش 1400 در سامانه های شرکت اظهار داشت: در روزهای پایانی سال گذشته رکورد 330 میلیون تراکنش روزانه در تاریخ 28 اسفند در سامانه شاپرک ثبت شد که بالای 50 درصد رشد را نشان می دهد و نیز رکورد 250 میلیون تراکنش در شتاب به ثبت رسید. این در حالی بود که با چالش تغییر تاریخ و ورود به قرن جدید روبرو بودیم و با موفقیت از آن عبور کردیم.

مهندس نجفی با بیان اینکه برنامه ریزی برای عبور از چالش 1400 از مدت 6 سال پیش در شرکت خدمات انفورماتیک آغاز شده بود، تصریح کرد: در 6 ماهه دوم سال 99 با برنامه‌ریزی صورت گرفته و انجام مانورهای پی در پی، سرانجام توانستیم با پایداری 99.9 درصد سامانه ها از چالش 1400 عبور کنیم و هیچگونه اختلالی در سامانه‌ها پیش نیامد.

پس از گزارش حسابرس و بازرس قانونی، افزایش سرمایه 1960 میلیارد تومانی از محل تجدید ارزیابی دارایی های استهلاک ناپذیر به تصویب رسید. همچنین مجمع انتخاب سایت کدال به عنوان روش مجاز انتشار اطلاعیه های شرکت خدمات انفورماتیک را تصویب کرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه