با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی؛

کدخبر : 541360

مدیرعامل بانک دی در بخش دوم مجمع ارزیابی برنامه‌های عملیاتی شعب این بانک بر افزایش اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی از محل منابع صندوق توسعه ملی تأکید کرد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط‌عمومی بانک دی، برات کریمی ضمن قدردانی از تلاش‌ همکاران شعب در تحقق اهداف استراتژیک بانک گفت: در حال حاضر نتیجه تلاش شبانه‌روزی تمامی همکاران به ثمر نشسته است و بانک دی با یک برنامه عملیاتی منسجم در طول یک سال گذشته شاهد بهبود محسوس شاخص‌های عملیاتی شعب خود در حوزه جذب منابع، مصارف، وصول مطالبات و خدمات کارمزدی است.

 

etbvt1_9822

وی گفت: تمامی همکاران باید از فرصت‌ ایجاد شده و شرایط مطلوب بانک دی پس از افزایش سرمایه برای شتاب بخشیدن به حرکت بانک در مسیر دستیابی به موفقیت‌ها و نتایج پایدار استفاده کنند تا شاهد اعتلای هر چه بیشتر نام بانک دی در صنعت بانکداری کشور باشیم.

etbvt2_9823

مدیرعامل بانک با اشاره به چالش‌های موجود در بانک تصریح کرد: در کنار رشد مطلوب منابع ارزان قیمت، بهینه‌سازی ترکیب منابع و مصارف و کاهش چشمگیر NPL، لزوم توجه به سایر منابع مانند صدور ضمانت‌نامه، امور ارزی مشتریان و درآمدهای غیرمشاعی در شعب احساس می‌شود.

 

etbvt4_9825

کریمی با اشاره به افزایش بیش از 52 درصدی تسهیلات ارائه شده در سال گذشته گفت: در سال 99 با شیوع گسترده ویروس کرونا و تحت‌الشعاع قرار گرفتن معیشت و اقتصاد بسیاری از کسب‌و‌کارها، بانک دی با اعطای تسهیلات متنوع به کادر درمان، فرهنگیان، جامعه معزز ایثارگری و سایر اصناف و مشاغل توانست سهم کوچکی در کاهش مصائب اقتصادی ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا در نظام اقتصادی کشور ایفا کند.

 

etbvt5_9826

کریمی در پایان با اشاره به برنامه‌های بانک در حوزه‌های مختلف گفت: توسعه خدمات بانکداری دیجیتال و افزایش درآمدهای کارمزدی، کاهش NPL از محل مطالبات، پیگیری مطالبات معوق، گسترش دامنه خدمات ارزی شعب و تخصیص اعتبار به واحدهای تولیدی از محل منابع صندوق توسعه ملی در اولویت برنامه‌های عملیاتی بانک در سال 1400 است که امیدواریم با همت جمعی همکاران شاهد تعالی روزافزون بانک دی باشیم.

etbvt6_9827

etbvt7_9828

 

etbvt8_9829

etbvt10_9831

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه