کدخبر : 542974

​حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران با صدور اطلاعیه‌ای از تمامی کارکنان، مشتریان و آحاد جامعه برای حضور پرشور و آگاهانه در انتخابات ٢٨ خردادماه دعوت کرد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از  روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، رضا صدیق، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران در این اطلاعیه با اشاره به اینکه حضور و مشارکت حداکثری در این عرصه، نشانگر عزم همگانی در تقویت و تثبیت پایه‌های مردم‌سالاری دینی است، از آحاد مردم دعوت کرد تا برای نمایش صلابت، استقامت و پایداری بر اهداف و آرمان‌های متعالی برآمده از مکتب نورانی امام راحل و شهدای عزیز این مرز و بوم، در انتخابات مشارکت کنند. 

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: 

«برگزاری باشکوه انتخابات پرشور، فرصتی برای تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ملت همیشه سربلند ماست. حضور و مشارکت حداکثری در این عرصه، نشانگر عزم همگانی در تقویت و تثبیت پایه‌های مردم‌سالاری دینی و بیانگر صلابت، استقامت و پایداری بر اهداف و آرمان‌های متعالی برآمده از مکتب نورانی امام راحل عظیم‌الشأن و شهدای عزیز این مرز و بوم است.

حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک، ضمن دعوت از تمامی آحاد مردم، مشتریان و کارکنان متعهد خانواده همدل و بزرگ بانک صادرات ایران به مشارکت گسترده و آگاهانه توأم با انتخابی اصلح، امیدوار است که در آزمون سرنوشت‌ساز پیش‌رو، همگان ضمن عمل به تکلیف شرعی و استیفای حق قانونی، به توفیق الهی حضور حماسی خویش را که موجب افزایش عزت، اقتدار و امنیت ایران اسلامی خواهد بود، در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذارند.»ر

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه