کدخبر : 543458

بیمارستان تخصصی جراحی پردیسان شهر قم که با مشارکت بانک صادرات ایران ساخت، تجهیز و آماده بهره‌برداری شده بود، به صورت وب‌کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در این مراسم، آیت‌ا... سیدهاشم حسینی بوشهری، امام جمعه استان قم و مدیر حوزه‌های علمیه کل کشور و احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس، بهرام سرمست استاندار قم، مصطفی رحیمی شهواری معاون شعب و بانکداری جامع بانک صادرات ایران و هاشمی‌نژاد مدیر شعب بانک صادرات استان قم حضور داشتند.

بهرام سرمست استاندار قم در این جلسه ضمن تشکر ویژه از بانک صادرات ایران برای مشارکت در احداث این بیمارستان کاملاً تخصصی جراحی گفت: این بیمارستان ٢١٨ تختخوابی فوق تخصصی در ٥ طبقه، ٣٤ هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر ١٠هزار میلیارد ریال ساخته شده و دارای بخش‌های اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه، اتاق عمل، زنان و زایمان، نوزادان، تصویربرداری و بخش‌های ویژه است.

بانک صادرات ایران به منظور ارائه خدمات جامع و کامل بانکی به بیماران، مراجعه‌کنندگان و کادر درمان این بیمارستان علاوه بر ایجاد یک باجه اختصاصی، استقرار ١٢ دستگاه خودپرداز و کیوسک‌بانک و همچنین دستگاه‌های پایانه فروش، با تعبیه سیستم نرم‌افرازی و حسابداری ویژه، بستر مناسب خدمات بانکی در این بیمارستان را فراهم کرده است.

بانک صادرات ایران همچنین به منظور حمایت از کادر درمان به ویژه در زمان شیوع بیماری کرونا، ارائه تسهیلات به این قشر زحمت‌کش را با جدیت دنبال می‌کند که تاکنون در قالب طرح «سپهر سلامت» موفق به پرداخت بیش از ٦٧ هزار فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر ٦٥ هزار میلیارد ریال به این عزیزان شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه