کدخبر : 543515

بانک توسعه تعاون با همکاری شرکت شکوفا صنعت پویا 300 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه ناوگان حمل و نقل کشور در نظر گرفته است.

به گزارش شما واقتصاد ، بانک توسعه تعاون همکاری های متعددی با شرکت های تولیدی و صنعتی در سراسر کشور برقرار نموده است. این بانک در استان کرمان نیز فعالیت توسعه‌ای مناسبی داشته است و همکاری بانک با شرکت پارس فیدار کارمانیا از زیر مجموعه های وابسته به شرکت شکوفا صنعت پویا امکان تامین مالی تولید تریلی کمپرسی های سه محور به میزان 300 میلیارد ریال را فراهم می سازد.

براساس توافقات اولیه بانک توسعه تعاون برای خرید تریلی کمپرسی های سه محور تولیدی شرکت پارس فیدار کارمانیا تا سقف 6 میلیارد ریال به ازای هر دستگاه به 50 نفر از معرفی شدگان از سوی این شرکت پرداخت می کند.

این بانک همچنین قابلیت پوشش دهی کلیه نیازهای بانکی شرکت پارس فیدار کارمانیا را داراست.

شایان ذکر است استان کرمان در سال های اخیر جهش بسیار خوبی در صنایع فلزی و معدنی را شاهد بوده است، و شرکت شکوفا صنعت یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید قطعات فلزی سنگین است.

شرکت شکوفا صنعت پویا از سال 1375 فعالیت خود را با تولید انواع ورق‌های فرمینگ سرد و با احداث واحد تولیدی با وسعت 17 هکتار (شامل 30 هزار متر مربع فضای مسقف به همراه 40 هزار متر مربع فضای انبار) و 450 نفر پرسنل اداری و فنی، با ظرفیت 2500 تن انواع سازه‌ها و تجهیزات فلزی، به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدی جنوب شرق کشور آغاز کرد.این شرکت فعالیت خود را گسترش داده است تعداد کارکنان شرکت های زیر مجموعه شکوفا صنعت هم اکنون به هزار نفر رسیده است.

شایان ذکر است سعید معادی معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون و غلامرضا کافی زاده مدیر شعب استان کرمان طی نشستی با مدیران این شرکت، در خصوص مسائل اجرایی توافق مد نظر به گفتگو نشستند.

معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون از شرکت پگاه کرمان نیز بازدید کرد.

در این بازدید بر آمادگی بانک برای همکار های بیشتر و قابلیت‌های بانک در تمامی زمینه های بانکداری اسلامی و خدمات تخصصی بانک از قبیل ضمانت نامه و پرداخت تسهیلات در قالب خرید دین تاکید شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه