کدخبر : 543720

مراسم ششمین سالروز تأسیس موسسه اعتباری نور با حضور اعضای هیات سرپرستی، مشتریان و کارکنان این موسسه برگزار شد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور محدود مدیران، به شکل همزمان در بیش از 280 شعبه، 3 ساختمان ستادی و 16 سرپرستی این موسسه، به صورت زنده برای کلیه کارکنان و مشتریان حاضر، پخش شد.

شایان‌ذکر است در این مراسم از 44 مشتری برتر این موسسه در زمینه استفاده از خدمات متنوع بانکی در سال 99، با اهدای لوح تقدیر و تندیس، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

همچنین علاوه بر معرفی شعب و سرپرستی‌های برتر، از کارکنان نمونه ستادی، مناطق و 30 شعبه برتر که در زمینه ارائه محصولات و خدمات متنوع بانکی طی سال 99 عملکرد مؤثری داشته‌اند، با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شد.

گفتنی است در ادامه این مراسم، هیات سرپرستی موسسه اعتباری نور ضمن گرامیداشت ششمین سالروز تأسیس این موسسه، به بیان شرایط فعلی، برنامه‌های آینده و راهکارهای رفع چالش‌های موجود پرداختند.

همچنین در این مراسم از تمبر یادبود ششمین سالروز تأسیس موسسه اعتباری نور با حضور نمایندگان و مدیران شرکت ملی پست ج.ا.ا رونمایی به عمل آمد.

شایان ذکر است در ششمین سالروز تاسیس موسسه اعتباری نور، 4 محصول بانکی و اعتباری جدید و همچنین اتصال به 6 سامانه جدید بانکی، به طور رسمی معرفی و رونمایی شد.

 

منبع : روابط عمومی موسسه اعتباری نور

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه