کدخبر : 543748

بانک ملی ایران از سال های دور تاکنون در طرح های مهم کشور پیش قدم بوده و اینک در شرایط سخت زندگی مردم یاور بخش تولید و اشتغال است.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک، یک بانک مردمی است و از این رو همواره سعی کرده تا در حد امکان در جهت  رفاه حال مردم خدمت رسانی کند؛ بانک ملی ایران بر خود وظیفه می داند با مشارکت در طرح های بزرگ زیربنایی و همچنین حمایت از توسعه صنعتی کشور یاری گر مردم باشد.

توانمندسازی اقتصاد و پشتیبانی از بخش تولید داخلی، رونق بخشی به خدمات بازرگانی و ارتقای میزان اشتغال در کشور از مهم ترین سیاست های مدیران این بانک است و به همین جهت بخش عمده تسهیلات پرداختی به بخش تولید و حمایت از تولیدکنندگان اختصاص می یابد.

بانک ملی ایران با پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و درگردش به چند شرکت در استان سیستان و بلوچستان توانسته 280 اشتغال زایی مستقیم را فراهم کند.

شرکت آناهیتا رفتارشرق صنعت فعال در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن، شرکت تعاونی840  ایران کولا ایرانشهر فعال در زمینه تولید انواع نوشابه گازدار و شرکت آرمان سلامت نیمروز فعال در زمینه تولید انواع ماسک از جمله شرکت هایی هستند که این تسهیلات را دریافت کرده تا سهمی در بخش تولید و به تبع آن ارتقای وضع اشتغال زایی استان داشته باشند.

از آنجا که راه نجات و تعالی کشور تمسک به منویات مقام معظم رهبری علی الخصوص در بخش توصیه ایشان به حمایت از واحدهای تولیدی است، بانک ملی ایران نیز فلسفه وجودی خود را بر پایه تسهیل امور اقتصادی کشور بنا نهاده و حامی مطمئنی برای مسئولان و مردم در برون رفت از شرایط بحرانی است.


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه