کدخبر : 544193

بر اساس مصوبه هیات وزیران و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری و کنترل شیوع ویروس کرونا در کشور، شعب بانک شهر در استان‌های تهران و البرز تعطیل شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک شهر، با پیشنهاد قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا و موافقت رییس جمهور و ابلاغ بانک مرکزی؛ شعب و ساختمان های ستادی بانک شهر(به استثناء شعبه مجازی) در استان‌های تهران و البرز از روز سه شنبه 29 تیر تا روز یکشنبه 3 مرداد تعطیل است.

مشتریان بانک شهر در استان های مذکور می توانند با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر (همراه شهر ، اینترنت بانک، پیشخوان های شهرنت و ...) در تمامی ساعات روز؛ خدمات بانکی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

با توجه به فعالیت شعب بانک‌ شهر در استان های دیگر و در راستای تسهیل مبادلات مالی مشتریان، سامانه های پرداخت بین بانکی نظیر ساتنا و پایا به جز روز جمعه (اول مرداد ۱۴۰۰) فعال بوده و مشتریان می‌توانند با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک اقدام به انجام تراکنش های غیر حضوری کنند.

در پایان به اطلاع می رساند؛ به منظور خدمات رسانی مناسب به شهروندان برخی از واحدهای ستادی در استان های تهران و البرز به صورت کشیک در روزهای تعطیل فعال بوده و با هدف جلوگیری از اختلال در روند عملکرد پیشخوان های شهرنت و دستگاه های خودپرداز ؛ تدابیر و اقدامات لازم به صورت مستمر صورت خواهد پذیرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه