مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد:

کدخبر : 544601

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد هرگونه افزایش سقف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه را از اختیارات بانک مرکزی عنوان کرد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق در خصوص درخواست‌های اعضا برای افزایش سقف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه گفت: هرگونه افزایش سقف پرداخت تسهیلات از اختیارات بانک مرکزی است و صندوق نمی تواند راساً اقدام به افزایش سقف مجاز پرداخت تسهیلات نماید.

دکتر کریمی افزود: هفته گذشته از سوی بانک مرکزی ابلاغیه‌ای منتشر شد مبنی بر افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه به ۵۰۰ میلیون ریال (۵۰ میلیون تومان) که این بخشنامه تنها متوجه بانک‌ها می‌شد و صندوق‌های قرض الحسنه از جمله صندوق قرض الحسنه شاهد شامل آن نمی شود.

وی اظهار کرد: صندوق قرض الحسنه شاهد آمادگی دارد به محض ابلاغ این بخشنامه به صندوق‌های قرض الحسنه سقف پرداخت تسهیلات را بر اساس دستورالعمل‌های موجود افزایش دهد تا بتواند مشکلات اعضای معظم و معزز را تا حدودی مرتفع نماید که در همین راستا مکاتبات از طریق مهندس اوحدی معاون محترم رییس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران با رییس کل بانک مرکزی انجام شده و مذاکره در این خصوص در حال انجام است که لازم می دانم به نمایندگی از اعضای صندوق تشکر و قدردانی شایسته ای از ایشان به دلیل توجه ویژه‌ای که به صندوق قرض الحسنه شاهد دارند، داشته باشم.

دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: تمام مجموعه صندوق خدمت شایسته و مطلوب به خانواده‌های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو را وظیفه شرعی و قانونی خود می داند و در همین راستا از تمام ظرفیت‌های قانونی موجود برای ارائه هر چه بهتر خدمات بهره لازم را می برند تا ان شاالله گامی هر چند کوچک در مسیر رفع مشکلات جامعه هدف بردارند.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد در پایان خاطر نشان کرد: به محض ابلاغ افزایش سقف تسهیلات از سوی بانک مرکزی، ضمن اطلاع رسانی به اعضای محترم، تسهیلات بر آن اساس پرداخت خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه