کدخبر : 544725

مدیر عامل بانک سپه با صدور پیامی روز خبرنگار را به این قشر فرهیخته تبریک گفت.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از روابط عمومی، بر اساس این گزارش متن پیام محمد کاظم چقازردی مدیر عامل بانک سپه خطاب به خبرنگاران به شرح ذیل می‌باشد.

حمد و سپاس خاص ذات کبریایی است که «اندیشه و خرد» را در وجود آدمی به ودیعه نهاد تا روشنایی بخشی باشد در سیر الی الله.

در عصر دانش که ارتباطات وسعتی به پهنای تمامی گیتی و به بلندای علم و اراده خردمندان  جامعه دارد. هنرمند حقیقی کسی است که گوهر وجودی خویش را در زلال پاکی ها جلا داده و قلم را در دستان با مناعت خود جان بخشیده تا رسالتی معظم را به سرانجام برساند.

در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز خبرنگار مقارن با شهادت شهیدی والامقام است. نام «شهید محمود صارمی» تا ابد در تارک روشن عرصه خطیرخبرنگاری می‌درخشد و مشعل فروزانی است برای عاشقان راه حق و حقیقت.

بی تردید رسالت و مجاهدت‌های دلسوزانه و متفکرانه اصحاب خبر و رسانه، آن چنان مهم و تاثیرگذار است که می تواند با تعمیق اندیشه تصمیم گیران و صاحبان مسئولیت، تعالی یک سازمان و نهایتاً یک جامعه را رقم زند.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفدهم مردادماه «روز خبرنگار» به شما فرهیختگان این عرصه سترگ، از تلاش ها و تشریک مساعی ارزنده و سازنده شما با نخستین بانک ایرانی، سپاسگزارم و از درگاه ایزد منان، سلامت و توفیق مستمرتان را در مسیر ارتقای ایران اسلامی خواهانم.

محمدکاظم چقازردی

مدیرعامل بانک سپه

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه