کدخبر : 545039

اگر علی رغم تمامی مشکلات اقتصادی و شرایط تحریم ها، شکوفایی را در تولید کشور شاهدیم، یک پای ثابت آن بانک ها هستند و بانک ملی ایران با تسهیلات تولیدی خود، پرچمدار نظام بانکی ست.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک به عنوان یاور دولت در ایجاد رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش اشتغال‌زایی و تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل، اقدامات گسترده‌ای برای احیا و ایجاد واحدهای صنعتی و تولیدی آغاز کرده که پرداخت تسهیلات به طرح های مهم استان ها از جمله آنهاست.

شرکت بهینه سازی انرژی کیاشید و مجموعه رستوران های عمارت وکیل از جمله واحدهای مورد حمایت بانک ملی ایران در استان یزد هستند که به ترتیب در زمینه ساخت و تجهیز و ایجاد و احداث نیروگاه برق در ابرکوه بالغ بر 820 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.

بانک ملی ایران در سال جاری بالغ بر 20 هزار و 96 میلیارد ریال تسهیلات به بخش های صنعت و معدن، یک هزار و 365 میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی، 16هزار و 277 میلیارد ریال تسهیلات به بخش خدمات و 128 میلیارد ریال تسهیلات به بخش مسکن این استان پرداخت کرده است.

باشد که ریل بانک ملی ایران مسیری هموارتر و افقی روشن تر را برای تولید ملی ترسیم کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه