مدیرعامل در بازدید سرزده از شعبه ونک تأکید کرد‌؛

کدخبر : 545226

مدیرعامل در بازدید سرزده از شعبه ونک تأکید کرد: آمادگی لازم برای اقدامی بزرگ تر و قوی تر از گذشته

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از هیبنا، همزمان با هفته دولت و روز کارمند، دکتر شایان مدیرعامل بانک، دکتر فاضلیان عضو هیات مدیره و مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی از شعبه میدان ونک بازدید کرد و از نزدیک با کارکنان این شعبه گفت وگو کردند.

 

دکتر شایان در این بازدید ضمن تبریک روز کارمند به تمامی کارکنان بانک گفت: از یک سو در شرایطی هستیم که نگاه دولت و جامعه به بانک مسکن باتوجه به تخصصی بودن حوزه فعالیت این بانک ویژه و خاص است و از سویی دیگر نیز باتوجه به تکالیفی که برعهده بانک مسکن برای همراهی در تامین مالی،ساخت واحدهای مسکونی و طرح های زیربنایی و روبنایی دولتی گذاشته شده است بنابراین همه مجموعه بانک باید همواره در راستای جذب منابع بیشتر و پایدار برای موفقیت در انجام این تکالیف حرکت کنند.

 

مدیرعامل بانک با اشاره به لزوم ایجاد خلاقیت و نوآوری در تسهیل روند تحقق اهداف تاکید کرد: بازاریابی هدفمند و هوشمند را فراموش نکنید و در تمامی زمینه های کاری ضمن داشتن دلسوزی در انجام امور، قاطع و جدی باشید.

202108108980431517_Orig

 

وی در ادامه با اشاره به هدف دولت جدید در احداث یک میلیون واحد مسکونی در سال گفت: باتوجه به اینکه بانک مسکن همواره به عنوان بازوی اجرایی طرح های کلان دولت ها در دوران های مختلف در زمینه مسکن خوش درخشیده برای درخشش در این مقطع زمانی نیز قوی تر از گذشته فعالیت کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه