کدخبر : 545780

دکتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

به گزارش شما واقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن در این پیام آمده است:

دفاع مقدس ملت شریف ایران در برابر تهاجم و جنگ تحمیلی دشمنان اسلام نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین اسلامی و یادآور ایثار، دلاوری و رشادت بزرگمردان و شیر زنانی است که آرامش و امنیت امروز کشورمان به برکت خون پاک و مجاهدت های آنان رقم خورده است.

امنیت، سربلندی و اقتداری که همچون گنجینه و میراثی گرانبها از رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای عظیم الشأن برای ملت شهیدپرور و همیشه بیدار ایران اسلامی به ارمغان رسیده و بار این مسؤلیت را بر دوش ما نهاده تا در حفظ و صیانت از ارزشها، پیمودن راه شهیدان و وفاداری به آرمانهای آنان همواره ثابت قدم و کوشا باشیم.

بدون شک حفظ صلابت و هوشیاری در نبرد نابرابر دیگری که امروز با تحریم های ظالمانه اقتصادی توسط استکبار جهانی برای ملت شریف ایران رقم خورده است، کمتر از جنگ تحمیلی نیست و بر ماست که با عزم و انگیزه ای راسخ تر و اراده ای پولادین توطئه های دشمنان را بی اثر ساخته و موجبات رشد و رونق تولید و توسعه همه جانبه این مرز و بوم را فراهم سازیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن ایام، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران، رزمندگان، آزادگان و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می نمایم و عزت و سربلندی میهن اسلامی و توفیق بیش از پیش همگان را از درگاه پروردگار عالمیان مسألت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه