بانک توسعه تعاون/

کدخبر : 547256

بانک توسعه تعاون به عنوان بانک توسعه ای در شکوفایی اقتصاد استان در سنوات گذشته نقشی تأثیرگذار را در منطقه ایفا کرده وحمایت از کارآفرینان ، شرکت های تعاونی تولیدی فعال در شهرستان ها و طرح های اشتغال زا که در رونق تولید و اقتصاد استان تاثیر گذار هستند را در اولویت پرداخت تسهیلات در سال جاری قرار داده است .

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون مدیریت شعب استان بوشهر ، در راستای تداوم سیاست های حمایتی از بخش تولید و رونق اشتغال و کارآفرینی ، بانک توسعه تعاون با اعطای تسهیلات 2 میلیارد ریالی از محل طرح اشتغال پایدار روستایی به شرکت تعاونی تولیدی چوکه بافان جنوب که در زمینه تولید ملحفه یکبار مصرف و گان بیمارستانی و البسه مدارس و تولید ماسک در شهرستان دشتی فعالیت دارد ،حمایت کرد .

این شرکت تولیدی موجب ایجاد اشتغال مستقیم برای 10 نفر در شهرستان دشتی شده، ظرفیت تولید شرکت سالانه 200 هزار گان بیمارستانی و 400هزار ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی بوده که در کارگاهی به مساحت400 متر مربع در شهرستان دشتی روستای محمد آباد محصولات خود را تولید و در بازار استانی توزیع می کند. گفتنی است شرکت تعاونی تولیدی چوکه بافان جنوب در سال 1396 رسما فعالیت خود را آغاز کرده و در همایش تعاونی های برتر استان در هفته تعاون سال جاری از جمله تعاونی های برتر استان بوشهر شناخته شده است .

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه