پتروشیمی خوزستان میزبان مدیران بانک تجارت

کدخبر : 547789

مدیرعامل بانک تجارت به همراه هیئت بلند پایه از مدیران ضمن بازدید از شرکت پتروشیمی خوزستان طی جلسه‌ای به تبادل نظر و طرح مسائل پیش رو در مبادلات بانکی پیرامون مشتریان این شرکت پرداختند.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی پتروشیمی خوزستان، دکتر رضا صالح احمدی در ابتدا ضمن خوش آمد گویی معرفی محصولات تولیدی پتروشیمی خوزستان و مزیت‌های این محصولات پرداخته و بازار مصرف داخل تولیدات خود را شرح داد. 

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در ادامه در خصوص نیازخرید اعتباری و موضوعات گشایش ال سی برای مشتریان پتروشیمی خوزستان که به خرید از طریق بورس کالا اقدام می‌نمایند نکاتی را مطرح کرد. 

مدیرعامل بانک تجارت با تاکید بر این موضوع که مشتری مداری اهمیت ویژه‌ای برای این سازمان دارد گفت:شرکت پتروشیمی خوزستان ما را به عنوان شریک تجاری خود بداند و مسائل خود را جهت بهبود همکاری‌ها با ما در میان بگذارند. 

در ادامه این جلسه دکتر اخلاقی از ارائه طرح همیار بورس و مزایای آن برای مشتریان شرکت پتروشیمی خوزستان خبر داد. 

همچنین در این جلسه مباحث مربوط به رفع تعهد ارزی و پیچیدگی‌های این مسیر برای شرکت پتروشیمی خوزستان، مطرح شد. 

همچنین به پیشنهاد بانک تجارت مقرر شد همزمان با نمایشگاه رنگ و رزین تهران که از پنجم تا هشتم آذرماه برگزار می‌شود، کارشناسان این بانک، در غرفه شرکت پتروشیمی خوزستان حضور یافته و طرح‌ها و بسته‌های متنوع بانکی را برای مشتریان این پتروشیمی تشریح کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه