موسسه اعتباری نور/

کدخبر : 547933

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک، امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (2 ساله) در موسسه اعتباری نور فراهم شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی موسسه اعتباری نور، این موسسه به‌منظور بهبود خدمت‌رسانی و ایجاد سهولت در امور مشتریان، امکان افتتاح غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (2 ساله) را از طریق اینترنت‌بانک، به‌عنوان یکی از نیازهای ضروری مشتریان فراهم نمود.

بر اساس این گزارش مشتریان عزیز جهت استفاده از این خدمت می‌توانند پس از ورود به وب‌سایت این موسسه و سپس ورود به صفحه اصلی اینترنت بانک، اقدام به افتتاح حساب سپرده مدت‌دار (2 ساله) و دریافت رسید سپرده نمایند.

شایان ذکر است مشتریان گرامی می‌توانند پس از طی مراحل افتتاح حساب غیرحضوری حساب‌های سپرده مدت‌دار (2 ساله) نظیر انتخاب گزینه افتتاح حساب، نوع حساب (2 ساله)، کد شعبه و تکمیل سایر اطلاعات نیز صاحب یکی از انواع حساب‌های سپرده سرمایه‌گذاری مدت‌دار در این موسسه شوند.

گفتنی است مشتریان محترم جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت موسسه اعتباری نور به آدرس www.noorbank.ir مراجعه نموده و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره 02142931010 تماس حاصل فرمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه