از این پس؛

کدخبر : 549844

روز یک‌شنبه، پنجم دی‌ماه 1400، با حضور اعضای هیات مدیره، هیات عامل، جمعی از معاونان، مدیران، روسای شعب و مشتریان بانک آینده، اصحاب رسانه و مدیران شرکت الکترونیکی ارتباط فردا، از جدیدترین و به‌روزترین دستاورد بانک آینده، به عنوان درگاه یکپارچه ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در قالب سامانه موبایلی «آ.بانک»‌ رونمایی شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی، «آ. بانک»، یک بانک دیجیتال در دست شما است که امکان استفاده از تمامی خدمات بانک آینده را به‌صورت یکپارچه بر بستر تلفن همراه فراهم کرده است.

«آ.بانک» مبتنی بر تامین امنیت کاربری، سادگی و به‌دور از پیچیدگی، خدمات دیجیتال بانک آینده را به مشتریان ارائه می‌دهد.

«آ. بانک» استفاده از تمامی خدمات بانک آینده مانند خدمات سپرده و کارت بانکی، تسهیلات بانکی، چک، باشگاه مشتریان، ایران‌کارت و سایر موارد را از یک اپلکیشن موبایل فراهم خواهد نمود که برخی از این خدمات در حال حاضر فراهم شده و برخی دیگر در آینده نزدیک به این سامانه اضافه خواهد شد.

مشتریان محترم در یک محیط امن، ساده، راحت و به‌دور از پیچیدگی می‌توانند صفحه کاربری خودشان را، بسته به میزان استفاده از هر یک از خدمات، شخصی‌سازی کنند.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و دریافت و نصب آخرین نسخه اندروید و آیفون این اپلکیشن، به وب‌سایت «آ. بانک»، به نشانی اینترنتی:https://abankapp.ir/  مراجعه کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید