نمایشگاه تراکنش ایران/

کدخبر : 550581

یکتانت مجموعه‌ای است که تمام راه‌های دیجیتال مارکتینگ به آن می‌رسد و در آن تلاش دارد تا با نوآوری و خلاقیت، بهترین ابزارها، امکانات و آموزش‌ها را برای کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک فراهم سازد

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از فابانیوز، این پلتفرم اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ فعالیت خود را به عنوان رابطی میان کسب‌وکار‌ها به عنوان تبلیغ‌کننده و صاحبان رسانه به عنوان نمایش‌دهنده تبلیغات شروع کرد.

این پلتفرم از یک سو به دنبال کسب بهترین نتیجه برای تبلیغ‌کنندگان از طریق تبلیغات اینترنتی بوده و از سوی دیگر، ایجاد درآمد بالاتر برای رسانه‌های آنلاین را هدف قرار داده است.

پلتفرم یکتانت، امروز و پس از ۴ سال فعالیت در بازار دیجیتال مارکتینگ ایران، با ارائه سرویس‌هایی همچون پوش نوتیفیکیشن، تبلیغات ویدئویی، بنری و برخی خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی که برای نخستین بار در ایران ارائه شده، همچون تبلیغات همسان، تبلیغات هدفمند شامل کلیدواژه‌ای، رفتارمحور، موضوعی و ریتارگتینگ، هدف‌ پیش روی خود را تبدیل شدن به مقصد دیجیتال مارکتینگ ایران قرار داده و در این مسیر به دنبال پاسخ گویی به تمام نیاز‌های حوزه تبلیغات آنلاین است.

از این رو نیاز‌های متنوعی که موجب ایجاد یکتانت و 7 شرکت زیر مجموعه آن شامل‌تریبون، نجوا، جریان، هارمونی، ادیوری، فرست ادز و یک لینک شده است.

 همچنین  محصولات جدیدی که یکتانت به صنعت دیجیتال مارکتینگ در ایران عرضه کرده پویا بودن را به وجود آورده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید