با طرح نگین امید بانک سپه دریافت کنید:

وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی با کارمزد ۲ درصد

وام قرض‌الحسنه ۳۰۰ میلیونی با کارمزد ۲ درصد
کدخبر : 598491

بانک سپه با طرح "نگین امید" ارائه خدمات بانکی نوین و حق اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه را به صورت غیرحضوری ارتقا داده است.

به گزارش شما و اقتصاد،  در راستای ترویج و تسهیل بانکداری اسلامی و حفظ سنت قرض‌الحسنه، بانک سپه طرح جدیدی به نام "نگین امید" را معرفی کرده است. این طرح با هدف تشویق مشتریان به استفاده از خدمات بانکی نوین و تسهیلات غیرحضوری، اقدام به ارائه وام‌های قرض‌الحسنه با شرایط انعطاف‌پذیر نموده است. 

بانک سپه از طریق افتتاح حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز در سامانه امید بانک (بانکداری غیرحضوری) در قالب طرح "نگین امید" تا سقف ۳ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۲‌درصد به مشتریان پرداخت می‌کند. 

«نگین امید» بانک سپه یک طرح امتیازی است که در آن متقاضیان می توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه طرح  از طریق سامانه امید بانک (غیرحضوری) و  براساس کارکرد ۱ الی ۱۸ ماه حساب خود از امکان دریافت وام این طرح بهره مند گردیده و حداکثر تا ۳۰۰% مبلغ کارکرد،  مشمول دریافت تسهیلات با نرخ کارمزد ۲% شوند. 

مشتریان می‌توانند از طریق امید بانک، بدون نیاز به مراجعه حضوری، حساب قرض الحسنه ایجاد کرده و تسهیلات متنوع را بر اساس میانگین موجودی حساب خود در بازه زمانی دلخواه دریافت کنند. 

نصب برنامه "امید بانک" و یا ورود به وب‌سایت بانک برای انجام این فرآیند کافی است. متقاضیان و مشتریان حقیقی بانک سپه برای دریافت وام قرض‌الحسنه می‌توانند به صورت کاملاً غیرحضوری با نصب آخرین نسخه برنامک "امید بانک" از طریق مراجعه به وب سایت http://omidbank.ir بر روی تلفن همراه خود و یا از طریق مرورگر رایانه و ورود به صفحه بانک نسبت به افتتاح "سپرده قرض‌الحسنه پس‌انداز دیجیتال" با استفاده از فرآیند احراز هویت بیومتریک اقدام نمایند. 

برخی از ویژگی‌های این طرح شامل امکان افتتاح حساب به صورت غیرحضوری، دریافت وام‌های قرض‌الحسنه تا سقف ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال با کارمزد ۲%، و امکان دریافت تسهیلات پس از یک ماه، است. همچنین، مشتریان می‌توانند وام‌های خود را حداکثر تا ۳۰۰% مبلغ سپرده گذاری کنند. 

بر اساس مراحل این طرح، مشتریان باید از طریق سامانه امید بانک سپه، حساب خود را افتتاح کرده، سپرده گذاری اولیه انجام دهند و سپس امتیاز وام خود را ایجاد کنند. پس از ثبت نام و اعتبارسنجی، مشتریان می‌توانند درخواست دریافت تسهیلات را ارسال و واریز وام و بعداً بازپرداخت آن را انجام دهند. 

این طرح برای تمام افراد حقیقی بالای ۱۸ سال قابل دسترسی است و برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و ثبت نام، می‌توانند به وب‌سایت بانک سپه مراجعه نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: