کدخبر : 535040

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفت: امکان اصلاح شماره تلفن همراه سهامداران عدالت فراهم شد.

حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد: قابلیت اصلاح شماره تلفن همراه سهامداران عدالت جهت  فروش  سهام عدالت در کارگزاری‌ها فراهم شد.

 

کسانی که شماره همراهی که داده اند به نام خودشان نیست در حال حاضر با مراجعه به وبسایت sahamedalat.ir می‌توانند شماره خودشان را اصلاح کنند و با این اصلاح، قادر خواهند بود در کارگزاری‌ها نیز برای فروش سهام عدالت اقدام کنند.

 


خبرداغ : همسر ثروتمند علی دایی کیست ؟ + بیوگرافی و تصاویر


 

 

بعد از آزادسازی سهام عدالت به روش مستقیم افراد قادرند به میزان ۳۰ درصد از سهام عدالت خود را به فروش برسانند برخی افراد زمانی که برای مشاهده دارایی سهام عدالت خود به سامانه sahamedalat.ir مراجعه می کنند قادر به مشاهده دارایی های خود نمی باشند و یا برای فروش سهام عدالت با مشکل مواجه می شوند.

 

به این افراد گفته شد تا برای حل مشکل ورود به سامانه سهام عدالت به ویرایش شماره همراه خود در سامانه www.samanese.ir بپردازند و شماره تلفنی را وارد کنند که به نام خود آن ها است اما افراد زیادی با انجام این تغییرات همچنان در ورود به سامانه سهام عدالت دچار مشکل هستند. حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در پاسخ به مشکل این عده گفت چنانچه شماره تلفن به نام خود شماست و باز هم قادر به ورود به سامانه سهام عدالت نیستید شماره دیگری که به نام خودتان می باشد را امتحان کنید تا در بروزرسانی های بعدی این مشکل برطرف شود.

 


خبرداغ : سیگار کشیدن بهاره افشاری جنجالی شد + بیوگرافی و عکس


 

اصلاح شماره تلفن سهامداران عدالت مشکل فروش از طریق کارگزاری ها را برطرف می کند

حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نحوه تغییر شماره تلفن همراه به این صورت است که چنانچه سیستم اعلام کند که شماره تلفن همراه به نام فرد مورد نظر نیست، سهامدار عدالت می‌تواند وارد شده، شماره همراهی که به نام خودش است را وارد کرده و همانجا شماره خود را اصلاح کند.

 

برای اینکه افراد احراز هویت شده تلقی شوند، لازم است شماره شبا و شماره تلفن همراه به نام خود مشمول باشد

 

فهیمی درباره دلیل به نام بودن شماره همراه سهامداران عدالت، افزود: بر اساس مصوبه شورای بورس، برای اینکه افراد را احراز هویت شده تلقی کنیم، دو اطلاعات قابل تأیید را باید داشته باشیم، یکی از آنها شماره شبا مربوط به حساب بانکی و دیگری شماره تلفن همراه به نام خود مشمول است تا زمانی که سهامدار عدالت این دو را نداشته باشد، قادر به فروش سهام عدالت خود نخواهد بود.

 

وی همچنین درباره واریز وجه فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها، گفت: از بین سفارش‌های فروش سهام عدالت که در بانک‌ها ثبت شده بود، ۵۲۰ میلیارد تومان وجه حاصل از فروش سهام عدالت به حساب سفارش دهندگان واریز شده و از مقدار به فروش رفته سهام عدالت تنها ۱۰۰ میلیارد تومان باقیمانده که فردا به حساب سهامداران واریز می‌شود.

 

فهیمی در پاسخ به این سوال که آیا افرادی که روش غیر مستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند، پس از ورود شرکت‌های سرمایه گذاری استانی به بورس، می‌توانند از کارت اعتباری استفاده کنند یا در حال حاضر نیز می‌توانند، گفت: تصمیم گیری در این باره هنوز قطعی نیست، به محض مشخص شدن اطلاع رسانی می‌شود.

 


بیشتر بخوانید : دو عرضه اولیه شستا در هفته اول آبان / شستا بازگشایی می شود


 

آموزش ویرایش شماره در سامانه سهام عدالت (sahamedalat.ir)

قابل ذکر است که قبلا دارندگان سهام عدالت برای تغییر شماره تلفن خود باید وارد سامانه www.samanese.ir می شدند زیرا در این سامانه  امکان تغییر شماره وجود داشت اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد و گزینه مربوطه غیر فعال می باشد، اما این امکان درخود سایت سهام عدالت یعنی sahamedalat.ir مهیا می باشد. قبل از ذکر مراحل باید بگوییم که تغییر و ویرایش شماره تلفن بسیار ساده می باشد. در ادامه نحوه تغییر شماره تلفن در سایت سهام عدالت به صورت تصویری به شما همراهان آموزش داده می شود، پس دقت فرمایید.

 

 1. ابتدا در گوگل sahamedalat.ir را سرچ کنید و وارد سایت شوید
 2.  

ورود به سایت سهام عدالت و مشاهده دارایی

 

۲. بر روی “مشاهده دارایی سهام عدالت” بزنید و وارد پروفایل خود شوید

 

گزارش دارایی سهام عدالت

 

۳. حال در سمت راست صفحه “مشاهده و ویرایش پروفایل” را انتخاب کنید. بعد از انتخاب وارد صفحه زیر می شوید

 

پروفایل سهامدار عدالت

 

۴. در سمت چپ صفحه بر روی “ویرایش” که شماره قبلی نیز قابل مشاهده می باشد، بزنید و شماره جدید خود را وارد کرده و سپس بر روی تیک بزنید. بعد از بررسی شماره جدید ثبت می شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه