کدخبر : 538719

ارزش روز سهام عدالت 99/11/07

ارزش سهام عدالت در روز هفتم بهمن ماه مشخص شد . ارزش سهام عدالت که در این روز ها به پایین ترین حد خود رسیده سوالات زیادی برای سهامداران ایجاد کرده است . در ادامه جزئیات ارزش روز سهام عدالت را می خوانید .

 

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، ۱.۲ درصد (۹۹هزار تومان) افزایش داشت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۸ میلیون و ۵۶۴هزار تومان و ۱۶ میلیون و ۱۴۴هزار تومان رسید.

 

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۱۳۸هزار تومان رسیده است.

 

 

ارزش سهام عدالت در ۵ بهمن ماه

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، ۲.۶ درصد (۲۱۶هزار تومان) افزایش داشت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۸ میلیون و ۴۶۵هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۹۵۶هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۷۹هزار تومان رسیده است.

 

ارزش روز سهام عدالت

 

ارزش سهام عدالت در ۴ بهمن ماه

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با چهارشنبه (۱ بهمن ماه)، ۳.۴ درصد (۲۶۹هزار تومان) افزایش یافت و ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۸ میلیون و ۲۴۹هزار تومان و ۱۵ میلیون و ۵۴۷هزار تومان رسید. با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۹۴۹هزار تومان رسیده است.

 


خبرجنجالی : کشتی تفریحی و ماشین میلیاردی شخصی سحر قریشی + عکس


 

 

 


آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

  • راحله اکبری
    0

    سهام عدالت

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه