برای نخستین بار در بورس کالا رقم می خورد؛

کدخبر : 545901

به گزارش شما و اقتصاد: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۶ مهرماه برای نخستین بار میزبان عرضه ۴۰ هزار و ۴۰ تن ورق گرم شرکت فولاد مبارکه اصفهان مخصوص مصرف نوردکاران است؛ فعالان بازار فولاد پیش از این شاهد عرضه های اختصاصی ورق برای خودروسازان و تولیدکنندگان لوازم خانگی بودند که از امروز عرضه های ویژه نوردکاران نیز در بورس کالا انجام می شود. امروز همچنین ۱۸۲ هزار و ۷۶۱ تن شمش بلوم، ۸۰ هزار تن تختال C و ۱۳ هزار و ۸۰۰ تن ورق فولادی از سوی فولادی ها در تالارمذکور عرضه می شود.

به گزارش شما و اقتصاد: تالار مذکور عرضه ۵۰۰ تن سبد میلگرد، ۱۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۱۵۰ تن مس کاتد، یک هزار و ۴۹۵ تن مس مفتول، ۱۲۰ تن سیم و مفتول مسی و ۳۰ کیلوگرم شمش طلا را نیز تجربه می کند.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز عرضه ۶۳ هزار و ۷۳ تن مواد پلیمری، قیر، روغن پایه، لوب کات و وکیوم باتوم را تجربه می کند.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز میزبان عرضه یک هزار و ۲۰۰ تن قیر است.

براساس این گزارش، ۲ هزار و ۷۶۰ تن الیاف استیپل، براده چدن، تخته پالت، دوده صنعتی، شمش بلوم، ضایعات باطری، ضایعات پلاستیکی، ضایعات فولادی، فروسیلیسم، کائولن، نرمال پارافین، ورق سازه فولادی و ۲ هزار عدد بشکه خالی در بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه می شود.

«کالاخبر»

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه