طی هفته گذشته رقم خورد؛

کدخبر : 546221

در هفته منتهی به ۱۵ مهر ماه یک میلیون و ۶۰۶ هزار تن انواع کالا به ارزش ۱۰۸ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که سیمان، فولاد و آهن اسفنجی در تالار صنعتی و معدنی و وکیوم باتوم، قیر و مواد پلیمری، کالاهای پرطرفدار بورس کالا در هفته گذشته بودند.

به گزارش شما و اقتصاد: طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۲۲۲ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۱ هزار و ۴۶۴ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۹۳۸ هزار  و ۸۶۰ تن سیمان، ۲۶۳ هزار و ۴۵۲ تن فولاد، ۲۰ هزار تن آهن اسفنجی، ۳ هزار و ۶۹۰ تن آلومینیوم، یک هزار و ۲۲۰ تن مس، ۳۱۰ تن روی، ۳۰۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۲۰ کیلوگرم شمش طلا معامله شد.

شایان ذکر است در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی ۳۷۶ هزار و ۲۲۷ تن انواع کالا به ارزش ۵۳ هزار و ۶۹۳ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۱۰۳ هزار تن وکیوم باتوم، ۱۰۱ هزار و ۵۱۳ تن قیر، ۸۶ هزار و ۸۳۰ تن مواد پلیمری، ۳۴ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۳۴ هزار و ۴۶۴ تن مواد شیمیایی، ۲۰ هزار و ۸۸۰ تن گوگرد، ۳ هزار و ۶۰ تن روغن پایه، ۳ هزار تن سلاپس واکس و ۱۰۵ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی نیز شاهد معامله ۵۰۰ کیلوگرم زعفران رشته ای بود.

همچنین ۷ هزار و ۷۶۴ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

«کالاخبر»

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه