کدخبر : 558319

صبح امروز ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ آئین معارفه دو تن از معاونان تی‌پی‌کو با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: دکتر منصور نکویی‌نیا، مدیرعامل تی‌پی‌کو ضمن معرفی دکتر منشدی و دکتر روشن‌بخت، درباره انتظارت خود گفت.

در مدتی که در این مجموعه حضور دارم، به‌عینه لمس کرده‌ام که همکاران ما دلسوزانه کارهای خودشان را انجام می‌دهند چون همه می‌دانند که با بخش سلامت جامعه سر و کار دارند.

photo_2022-06-15_13-07-22

باید از زحمات نفرات قبلی تشکر کرد و من امیدواریم خداوند توفیق دهد و ما با موج مثبتی که به‌وجود آمده، هم در چابک‌سازی امور قدم‌هایی سازنده برداریم و هم با صیانت از امانت‌هایی که به دست‌مان سپرده‌اند، به وظایف‌مان هم به‌خوبی عمل کنیم.

من امیدوارم با اصلاح برخی استراتژی‌ها و همگامی شرکت‌ها در تبیین آن و شتاب بخشیدن به رشد و پیشرفت در شرکت‌های گروه، به‌زودی هم تغییرات رو به جلو را شاهد باشیم و هم تی‌پی‌کو را قدرتمندتر از قبل را ببینیم. پیشرفت این مجموعه در پیشرفت و فراهم‌آوری امنیت و سلامت جامعه نقش‌آفرین است و خدایی نکرده بحران آن، صنعت را دچار بحران خواهد کرد.

photo_2022-06-15_13-07-23

پس از سخنان مدیرعامل، دکتر منشدی هم گفت:

از اعتماد همکاران محترم سپاسگزارم و چابک‌سازی را مترادف با نظارت و پایش و برنامه‌ریزی درست می‌دانم. ما از صفر شروع نمی‌کنیم در تدوین استراتژی‌ها با رویکرد به بهبود بیشتر فرآیندها حرف‌هایی برای گفتن داریم. امروز در موج جدید جهانی ناظریم که متاورس دارد کارآیی‌های خود را نشان می‌دهد و قطعا روی نظام دارویی هم اثر خواهد گذاشت. پس به آینده نگاه کنیم و دیدمان رو به جلو باشد.

photo_2022-06-15_13-07-23 (2)

همچنین دکتر روشن‌بخت نیز با قدردانی از اعتمادی که به ایشان شده، اظهار امیدواری کرد که تغییرات به نفع مجموعه تی‌پی‌کو و صنعت باشد.

دکتر روشن‌بخت افزود:

چیزی که مرا ترغیب به پذیرش این مسئولیت کرد وسعت اثربخشی تی‌پی‌کو روی صنعت دارویی کشور بود. ما فقط برای شرکت‌های این مجموعه کار نمی‌کنیم، هنر ما باید آن‌جایی نمود یابد که بتوانیم از موقعیت‌های سخت، فرصت‌های بهتر برای گروه دارویی تامین و صنعت داروسازی کشور فراهم آوریم.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید