کدخبر : 533728

شما و اقتصاد: مهدی شمسایی ظفرقندی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین از ساخت نماهنگ سرود سازمانی این شرکت خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد: به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه نوین، مدیر روابط عمومی این شرکت با اعلام این خبر افزود: تولید این نماهنگ در راستای اجرای استراتژی ارتقای هویت برند و گسترش فرهنگ بیمه بوده و در متن شعر و تصاویر نماهنگ از نمادهای ملی، میهنی و اهداف اصلی صنعت بیمه بهره گرفته شده است.

شمسایی افزود: نماهنگ سرود سازمانی به عنوان نماد یک سازمان، زبان گویای اهداف و خط مشی و موجب برانگیختن حس غرور و افزایش انگیزه در کارکنان و ذی نفعان هر مجموعه ای شناخته می شود که در ساخت این اثر نیز تمامی این موارد در نظر گرفته شده است.
وی همچنین گفت: در بیمه نوین ایفای تعهدات از مهم ترین اصول شناخته شده است و ارائه طرح های نوین بیمه ای، افزایش سرعت عملکرد در صدور و خسارت و رشد متوازن پرتفوی بیمه ای از جمله اهدافی است که همواره در استراتژی های شرکت در نظر گرفته شده است.
بر اساس این گزارش، این اثر هنری توسط دکتر محمد رضا چراغعلی آهنگسازی شده است و ستار مهرابی، خواننده و سجاد عزیزی آرام ترانه سرای آن هستند.
علاقه مندان جهت مشاهده سرود سازمانی بیمه نوین می­توانند به این لینک مراجعه کنند.
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه
  روی خط رسانه